App Store Google Play

В Україні потрібно провести дострокові вибори в місцеві ради – експерти

03.07.2014 16:50
В Україні потрібно провести  дострокові вибори в місцеві ради – експерти
В Україні, і в тому числі в Дніпропетровській області, необхідні дострокові вибори в місцеві ради. Про це свідчать результати опитування експертів, проведеного ГО «Дніпропетровський центр соціальних досліджень» у червні 2014 року. Їх результати були оголошені у четвер, 3 липня, на прес-конференції в прес-клубі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ.


В опитуванні зазначається, що більшість опитаних експертів з числа журналістів, представників громадських організацій висловилися про те, що нинішня конфігурація рад в області не відповідає політичному запиту виборців і ради не можуть працювати ефективно.


На останній сесії облради на достроковому припиненні повноважень місцевих рад наполягали депутати Гліб Пригунов та Владислав Романов.


«Ми будемо продовжувати на цьому наполягати, тому що результати опитування свідчать, що є громадський запит на проведення дострокових виборів і він має бути почутий», - сказав в прес-клубі Владислав Романов.


Він зазначив, що люди говорять про те, що стара система гальмує зміни, і що нині в суспільстві є запит на участь громадськості у прийнятті рішень.


«Експерти вітали сильну владу і стабільність через відсутність терактів, сепаратистів і іншої пошесті. Але в той же час хочуть, щоб були зміни. Це дуже потужний імпульс - люди хочуть змін. Люди говорять, що залишилася стара система і вона продовжує діяти, гальмує зміни. І зараз вимальовуються дві речі - в умовах фактично військового часу люди готові підтримувати сильну ефективну авторитарну владу, в чому є велика небезпека, з другого боку говорять про те, що потрібна демократія. Є зараз прихований запит - зараз люди хочуть швидких ефективних змін. Люди хочуть бачити ефективну сильну владу, але вони хочуть бачити ефективні сильні механізми впливу і участі у виробленні рішень цієї влади», - зауважив Владислав Романов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...