App Store Google Play

За постраждалих від скорочення на Дніпропресі заступиться ОДА?

30.05.2014 12:51
За постраждалих від скорочення на Дніпропресі заступиться ОДА?
Колишні робітники заводу «Дніпропрес», який перебуває у стані ліквідації через банкрутство, пікетували Дніпропетровську облдержадміністрацію, протестуючи проти свого звільнення з підприємства й неповернення зарплатних боргів.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, в руках вони тримали плакат з написом «Якщо не виконуються рішення судів, то навіщо суди, закони, президент?». Зворотній бік плаката пікетувальники заклеїли копіями своїх звернень до влади й судових рішень щодо своєї справи, які так і не були виконані.
 
За словами керівника незалежного профспілкового комітету підприємства Олексія Символокова, три роки тому, незадовго до банкрутства заводу, з підприємства звільнили сімох найактивніших робітників, членів незалежної профспілки. Як зазначає Символоков, людей звільнили незаконно – без погодження з профспілковим комітетом. Він заявляє: це сталось через те, що ці працівники були ініціаторами подання до прокуратури, в якому скаржились на дії адміністрації заводу й на знищення унікального виробничого обладнання.
 
«Ми зверталися до судів і в даний момент у нас є рішення судів, які визнали звільнення незаконними. Ці рішення набули чинності й повинні бути виконані, відповідно до Конституції України. Рішення не виконується вже два роки. Ми хочемо, щоб нова влада розібралася в цьому питанні», – зазначив Символоков.
 
Крім того, за його словами, підприємство заборгувало сімом звільненим близько 500 тисяч гривень заробітної плати. Робітники звернулися до керівництва облдержадміністрації з проханням втрутитися в ситуацію й захистити їхні права.
 
Радник голови облдержадміністрації Віктор Сергєєв, вийшовши до пікетувальників, запевнив, що влада бере це питання на контроль.
 
«Ми вже з’ясували, що є семеро постраждалих, рішення судів щодо яких не виконується. Мова йде про робітників підприємства «Завод «Дніпропрес», який ліквідовується. Зараз існує й успішно діє підприємство «Науково-виробниче об’єднання «Дніпропрес», яке частково розташоване на майданчиках того, ліквідованого підприємства. Чи є воно 100% правонаступником чи не є, це ми зараз з’ясуємо. Принаймні сьогодні чітко зафіксовані вимоги колективу, будуть підключені компетентні фахівці облдержадміністрації», – сказав Віктор Сергєєв.
 
Завод «Дніпропрес» був єдиним в Україні машинобудівним підприємством, що спеціалізувалось на розробці й виробництві важкого гідропресового устаткування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...