App Store Google Play

У Царьова невідомі патріоти забрали фабрики

30.05.2014 09:18
У Царьова невідомі патріоти забрали фабрики
Вчора близько 20:00 до Дніпропетровської паперової фабрики на вул. Каспійській 2 увійшли близько 30 осіб у масках і захопили адмінприміщення. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу нардепа Олега Царьова.

За його словами, відбулося рейдерське захоплення підприємств.

"З метою уникнення жертв директор фабрики Сергій Кучеренко попросив не чіпати нікого з людей. Нападники розкрили адмінбудівлю, вилучили електронний ключ, змусили директора показати територію фабрики. Шукали систему відеоспостереження. Директору було сказано, що вони нові господарі фабрики і що завтра в 12:00 потрібно прийти для переговорів з новими господарями", - повідомили у прес-службі Царьова.

Зараз невідомі повністю контролюють Дніпропетровщину паперову фабрику.

"За схожим сценарієм відбулося захоплення та Дніпропетровського хлібокомбінату № 2 по вулиці Ростовської, 141 . Його директор Ірина Рибальченко вже була вдома, коли охорона повідомила, що підприємство окуповано чужими людьми в камуфляжі. На комбінат їй потрапити не вдалося. Загарбники назвалися охоронним агентством. Єдине, що пояснили загарбники директору - це те, що завтра о 9:00 будуть юристи і з ними їй потрібно буде говорити. Міліцію нові "охоронці" на територію не пустили", - сказано у повідомленні.

Крім того повідомляється, що за таким же сценарієм діяли невідомі і на агропідприємстві "Дзержинець" - вони увірвалися на територію підприємства і окупували його. Директор викликав міліцію, але йому відповіли, що це нові господарі.

Водночас, за даними джерел, йдеться не про захоплення, а про стягнення ВТБ-банком. Всі згадані підприємства є банкротами через заборгованість російському ВТБ-банку, який вже не один рік судиться з поки що нардепом.

За версією Бориса Філатова, Царьов продав свої активи фірмі, зареєстрованій на Маршалових островах, яка, в свою чергу, передала підприємства невідомим наразі бізнесменам.  

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...