App Store Google Play

ЦВК прийняла оригінали протоколів всіх окружкомів

30.05.2014 16:21
ЦВК прийняла оригінали протоколів всіх окружкомів

Центральна виборча комісія прийняла й оголосила оригінальні протоколи з мокрими печатками про результати голосування виборців на позачергових виборах президента від всіх окружних виборчих комісій.

На засіданні о 14:30 у п'ятницю ЦВК прийняла останні 4 протоколи комісій округів №16 (Немирів) і №18 (Ямпіль) Вінницької області, №70 (Мукачево) Закарпатської й №96 (Чайки) Київської області.

Таким чином, Центвиборчком прийняв оригінальні протоколи про результати голосування всіх 189 округів (14 окружкомів Донецької й 10 - Луганської областей були непрацездатними на виборах, а в 12 округах Криму голосування не проводилося у зв'язку з тимчасовою окупацією цієї території).

Разом з тим, деякі протоколи були відправлені окружкомам на уточнення, і всі вони будуть розглянуті на засіданні ЦВК 31 травня.

Водночас, якщо в документах 12 прийнятих у п'ятницю окружкомів будуть виявлені неточності, то Центвиборчком відправить їх комісіям на уточнення й розгляне виправлені варіанти 1-2 червня.

Після прийняття й оголошення всіх уточнених документів ЦВК зможе скласти власний протокол про результати голосування виборців на позачергових виборах Президента по всій території України.

Офіційно оголосити переможця виборів Центвиборчком має не пізніше 5 червня.

Як відомо, 54,7% (9 856 975) виборців на позачергових виборах Президента 25 травня проголосували за депутата Петра Порошенка, 12,81% (2 309 812) - за колишнього прем'єр-міністра Юлію Тимошенко і 8,32% (1 500 349 ) - за депутата Олега Ляшка за підрахунками ЦВК даних 100% електронних протоколів, що відповідає 17 774 827 виборцям.

60,29% виборців станом на 20:00 25 травня проголосували на позачергових виборах президента (разом з тим в електронну систему "Вибори" поки не уведено інформацію про явку виборців в окрузі №60 із центром, перенесеним зі Слов'янська в Олександрівку Донецької області, і дані уточнених протоколів окружкомів).

Українські новини

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...