App Store Google Play

ЦВК прийняла оригінали протоколів всіх окружкомів

30.05.2014 16:21
ЦВК прийняла оригінали протоколів всіх окружкомів

Центральна виборча комісія прийняла й оголосила оригінальні протоколи з мокрими печатками про результати голосування виборців на позачергових виборах президента від всіх окружних виборчих комісій.

На засіданні о 14:30 у п'ятницю ЦВК прийняла останні 4 протоколи комісій округів №16 (Немирів) і №18 (Ямпіль) Вінницької області, №70 (Мукачево) Закарпатської й №96 (Чайки) Київської області.

Таким чином, Центвиборчком прийняв оригінальні протоколи про результати голосування всіх 189 округів (14 окружкомів Донецької й 10 - Луганської областей були непрацездатними на виборах, а в 12 округах Криму голосування не проводилося у зв'язку з тимчасовою окупацією цієї території).

Разом з тим, деякі протоколи були відправлені окружкомам на уточнення, і всі вони будуть розглянуті на засіданні ЦВК 31 травня.

Водночас, якщо в документах 12 прийнятих у п'ятницю окружкомів будуть виявлені неточності, то Центвиборчком відправить їх комісіям на уточнення й розгляне виправлені варіанти 1-2 червня.

Після прийняття й оголошення всіх уточнених документів ЦВК зможе скласти власний протокол про результати голосування виборців на позачергових виборах Президента по всій території України.

Офіційно оголосити переможця виборів Центвиборчком має не пізніше 5 червня.

Як відомо, 54,7% (9 856 975) виборців на позачергових виборах Президента 25 травня проголосували за депутата Петра Порошенка, 12,81% (2 309 812) - за колишнього прем'єр-міністра Юлію Тимошенко і 8,32% (1 500 349 ) - за депутата Олега Ляшка за підрахунками ЦВК даних 100% електронних протоколів, що відповідає 17 774 827 виборцям.

60,29% виборців станом на 20:00 25 травня проголосували на позачергових виборах президента (разом з тим в електронну систему "Вибори" поки не уведено інформацію про явку виборців в окрузі №60 із центром, перенесеним зі Слов'янська в Олександрівку Донецької області, і дані уточнених протоколів окружкомів).

Українські новини

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...