App Store Google Play

Парасюк закликає Майдан перебратися на схід

30.05.2014 10:38
Парасюк закликає Майдан перебратися на схід

Володимир Парасюк, який зі сцени Майдану погрожував Януковичу збройним штурмом Межигір'я, закликав мітингувальників залишити Майдан Незалежності.

 

Про це він сказав Укрінформу.

 

"Майдан не означає місце у центрі Києва - Майдан став ідеологією і закликом до дій нової влади. Щоб зараз використовувати Майдан як місце для проживання, то я проти того", - сказав Прасюк.

 

"Звичайно, я не маю повноважень сказати - йдіть збирайте намети... Якщо люди там нічого не роблять і вони не контролюють владу, не активізуються, то їм справді потрібно роз'їжджатися по домівках", - додав він.

 

 Він переконаний, що протестувальники з Майдану, які дійсно хочуть захищати свою державу, мають їхати до південно-східних регіонів.

 

"Сидіти на місці і нічого не робити - це трохи неправильно. Я би казав так: хто сильний і кричить, що хоче воювати і "дайте мені зброю", то приїжджайте в Дніпропетровськ, Донецьк чи Луганськ, і будете захищати територію держави", - сказав Парасюк.

 

Водночас він зауважив, що Майдан Незалежності у Києві - "це є сакральне місце, де вмирали наші герої, і в ніякому разі його не можна робити проїжджою частиною".

 

Як відомо, активісти відмовляються залишити Майдан - хочуть "контролювати владу".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...