App Store Google Play

Випускники Донбасу їдуть здавати ЗНО у Дніпропетровськ

29.05.2014 15:33
Випускники Донбасу їдуть здавати ЗНО у Дніпропетровськ

На сьогодні близько 200 жителів Донеччини, Луганщини та Криму подали заявки на проходження зовнішнього незалежного оцінювання у Дніпропетровську. Про це під час прес-конференції повідомила директор Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова.

«У зв'язку з ситуацією в країні, прийнято урядове рішення про неможливість проведення основної сесії ЗНО на території Донецької та Луганської областей. Тому абітурієнти, які раніше зареєструвались зможуть пройти тестування під час додаткової сесії в своїх регіонах, якщо там ситуація нормалізується, і на території інших областей при будь-якому розвитку подій. Щоб проходити ЗНО на території іншої області необхідно до 15 червня на особистій сторінці змінити місце проходження тестування. Додаткова сесія буде проводитись з 1 по 15 липня», - зазначила чиновниця.

За її словами, для кримчан передбачено спеціальну скорочену сесію, яка за потреби проходитиме з 14 по 17 липня на території материкової України. На сьогодні у Дніпропетровську на основну сесію тестування зареєструвалися 35 кримчан, на додаткову реєстрація триває. Дніпропетровські учасники ЗНО також можуть здавати екзамени під час додаткової сесії, але за поважних причин, таких як хвороба, участь у міжнародних змаганнях, смерть рідної людини та інші виняткові обставини.

Основна сесія ЗНО у Дніпропетровську розпочнеться з 3 червня.

«Всі 44 пункти тестування готові до роботи, вони розміщені у школах, вищих навчальних закладах та у закладах професійно-технічної освіти. На сьогодні на тестування зареєструвалось 4 тисячі 644 абітурієнти із 5 тисяч 858 випускників. Перший екзамен - 3 червня - учасники ЗНО здаватимуть з іноземної мови, останній - 27 червня зі світової літератури», - повідомила заступник начальника управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Людмила Чернишова.

Директор Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова нагадала, що для участі у тестуванні обов'язково необхідно мати при собі сертифікат учасника ЗНО, паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначено в сертифікаті, запрошення-перепустку та дві-три ручки з чорнилом чорного кольору.

На пункти тестування учасникам важливо прибути не пізніше 10.50. Інформація про день оголошення результатів зовнішнього оцінювання з кожного предмета буде заздалегідь оприлюднюватися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО.

Цього року у місті на ЗНО зареєструвались 6 тисяч 722 дніпропетровців, із них 4 тисячі 644 випускники 2014 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...