App Store Google Play

Екологічна прокуратура лякає штрафами забудовників узбереж

29.05.2014 19:07
Екологічна прокуратура лякає штрафами забудовників узбереж

Дніпровською екологічною прокуратурою встановлено, що у більшості випадків незаконні рішення органів державної влади та самоврядування не знаходиться у відкритому доступі на їх офіційних веб-сайтах.

 

Як наслідок, мають місце численні факти незаконного відчуження землі в межах прибережних захисних смуг та водоохоронних зон, про які місцевим жителям стає відомо лише після початку забудови узбережжя р. Дніпро.

 

Це створює значний суспільний резонанс та ускладнює прокурорське реагування на виявлені порушення у зв’язку з реєстрацією майнових прав на об’єкти нерухомості, що розташовані на цих ділянках.

 

Між тим, 19.04.2014 набув чинності Закон України №1170 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації».

 

Так, органи місцевого самоврядування зобов’язано оприлюднювати на своїх офіційних веб-сайтах прийняті рішення нормативно-правового та індивідуального характеру, а також проекти таких рішень, у тому числі щодо розпорядження земельними ділянками.

Одночасно обов’язок оприлюднення рішень ради покладено на секретарів сільських, селищних, міських рад.

 

Звертаємо увагу, що органи прокуратури уповноважені складати протоколи про адміністративні правопорушення на посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування за невиконання обов’язків щодо оприлюднення інформації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...