App Store Google Play

Дніпропетровські пришкільні табори користуються підвищеним попитом

29.05.2014 09:13
Дніпропетровські пришкільні табори користуються підвищеним попитом

4 червня у Дніпропетровську почнуть працювати пришкільні табори. Про це під час прямої лінії повідомила заступник начальника управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Людмила Чернишова.

«На сьогодні заяв на відвідування пришкільних таборів більше, ніж ми очікували, але ми готові прийняти усіх дітей. Для зарахування дитини до пришкільного табору батькам необхідно написати заяву на ім'я начальника пришкільного табору та надати свідоцтво про народження», - зазначила Людмила Чернишова.

За її словами, найчастіше пришкільні табори відвідують діти молодшого шкільного віку, старшокласники ж приходять до таких таборів у якості помічників вожатих.

Людмила Чернишова повідомила, що пришкільні табори працюватимуть у три зміни, тривалість однієї 14-16 днів. Під час зміни з 8.00 до 17.00 для дітей працюватимуть гуртки, проводитимуться розважальні заходи та екскурсії. Годуватимуть дітей тричі на день, харчування буде збалансоване. Як і торік, 50% вартості харчування сплачує міський бюджет, 50% - батьки. 

У першу зміну дітей приймуть 127 пришкільних таборів, у другу зміну - 25 таборів, у третю - шість. Загалом, у пришкільних таборах проведуть канікули майже 10 тисяч школярів. Окрім того, 160 школярів відпочинуть у таборі «Дніпровська варта», майже 240 школярів стануть учасниками туристично- експедиційних походів, понад 50 дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, що перебувають у інтернатах та дитячих будинках відвідають заміські табори оздоровлення та відпочинку.

Загалом, цього літа у пришкільних, заміських таборах та під час екскурсійних походів планується оздоровити понад 10 тисяч школярів, із них понад 3,5 тисячі - це обдаровані діти та діти пільгових категорій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...