App Store Google Play

Дніпропетровські пришкільні табори користуються підвищеним попитом

29.05.2014 09:13
Дніпропетровські пришкільні табори користуються підвищеним попитом

4 червня у Дніпропетровську почнуть працювати пришкільні табори. Про це під час прямої лінії повідомила заступник начальника управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Людмила Чернишова.

«На сьогодні заяв на відвідування пришкільних таборів більше, ніж ми очікували, але ми готові прийняти усіх дітей. Для зарахування дитини до пришкільного табору батькам необхідно написати заяву на ім'я начальника пришкільного табору та надати свідоцтво про народження», - зазначила Людмила Чернишова.

За її словами, найчастіше пришкільні табори відвідують діти молодшого шкільного віку, старшокласники ж приходять до таких таборів у якості помічників вожатих.

Людмила Чернишова повідомила, що пришкільні табори працюватимуть у три зміни, тривалість однієї 14-16 днів. Під час зміни з 8.00 до 17.00 для дітей працюватимуть гуртки, проводитимуться розважальні заходи та екскурсії. Годуватимуть дітей тричі на день, харчування буде збалансоване. Як і торік, 50% вартості харчування сплачує міський бюджет, 50% - батьки. 

У першу зміну дітей приймуть 127 пришкільних таборів, у другу зміну - 25 таборів, у третю - шість. Загалом, у пришкільних таборах проведуть канікули майже 10 тисяч школярів. Окрім того, 160 школярів відпочинуть у таборі «Дніпровська варта», майже 240 школярів стануть учасниками туристично- експедиційних походів, понад 50 дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, що перебувають у інтернатах та дитячих будинках відвідають заміські табори оздоровлення та відпочинку.

Загалом, цього літа у пришкільних, заміських таборах та під час екскурсійних походів планується оздоровити понад 10 тисяч школярів, із них понад 3,5 тисячі - це обдаровані діти та діти пільгових категорій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...