App Store Google Play

Школярі 1200 шкіл Дніпропетровська взяли участь у телемості

28.05.2014 17:15
Школярі 1200 шкіл Дніпропетровська взяли участь у телемості
Сьогодні відбувся телеміст між школярами Дніпропетровська та Львова в рамках нового екологічного проекту національного телеком-оператора «Екозв'язок Київстар». Діти обговорили, проблеми, пов’язані із старими батарейками чи акумуляторами від телефонів, викинутими просто у смітник.

Відтак школярам 1200 шкіл у Дніпропетровській та Львівській областях було запропоновано пройти спеціальні екоуроки від «Київстар». Крім того, хлопці та дівчата взяли участь у телемості, під час якого поділилися своїми ідеями щодо того, як побудувати відповідальне ставлення до природи серед дорослих і дітей.

«Раніше я завжди просто викидала відпрацьовані батарейки, але тепер розумію, що це завдає шкоди природі. Звичайно, що такі екологічні уроки корисні - тепер я планую всі старі батарейки віддавати на утилізацію і буду радити своїм друзям робити те ж саме», сказала учениця 11 класу Дар’я Ковальчук.

Натомість Тетяна Пецько, менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності «Київстар» зауважила: «Після проведеного телемосту учні планують зробити своїми руками спеціальні бокси і збирати у школах батарейки та акумулятори від мобільних телефонів. «Київстар» заснував спеціальні призи для трьох шкіл в кожній області, які наберуть найбільшу кількість матеріалу. Ми підіб’ємо підсумки конкурсу та нагородимо переможців уже у новому навчальному році».

Екологи встановили, що одна батарейка, викинута у сміття, забруднює важкими металами до 20 кв. м ґрунту (це територія, на якій зростає два дерева), або 400 л води (дві середніх повних ванни).

Свій внесок до збереження екології вже зробили співробітники компанії - вони зібрали для передачі на утилізацію 80 кг батарейок. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...