App Store Google Play

Школярі 1200 шкіл Дніпропетровська взяли участь у телемості

28.05.2014 17:15
Школярі 1200 шкіл Дніпропетровська взяли участь у телемості
Сьогодні відбувся телеміст між школярами Дніпропетровська та Львова в рамках нового екологічного проекту національного телеком-оператора «Екозв'язок Київстар». Діти обговорили, проблеми, пов’язані із старими батарейками чи акумуляторами від телефонів, викинутими просто у смітник.

Відтак школярам 1200 шкіл у Дніпропетровській та Львівській областях було запропоновано пройти спеціальні екоуроки від «Київстар». Крім того, хлопці та дівчата взяли участь у телемості, під час якого поділилися своїми ідеями щодо того, як побудувати відповідальне ставлення до природи серед дорослих і дітей.

«Раніше я завжди просто викидала відпрацьовані батарейки, але тепер розумію, що це завдає шкоди природі. Звичайно, що такі екологічні уроки корисні - тепер я планую всі старі батарейки віддавати на утилізацію і буду радити своїм друзям робити те ж саме», сказала учениця 11 класу Дар’я Ковальчук.

Натомість Тетяна Пецько, менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності «Київстар» зауважила: «Після проведеного телемосту учні планують зробити своїми руками спеціальні бокси і збирати у школах батарейки та акумулятори від мобільних телефонів. «Київстар» заснував спеціальні призи для трьох шкіл в кожній області, які наберуть найбільшу кількість матеріалу. Ми підіб’ємо підсумки конкурсу та нагородимо переможців уже у новому навчальному році».

Екологи встановили, що одна батарейка, викинута у сміття, забруднює важкими металами до 20 кв. м ґрунту (це територія, на якій зростає два дерева), або 400 л води (дві середніх повних ванни).

Свій внесок до збереження екології вже зробили співробітники компанії - вони зібрали для передачі на утилізацію 80 кг батарейок. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...