App Store Google Play

Дніпропетровські випускники утворять патріотичну фігуру

28.05.2014 18:12
Дніпропетровські випускники утворять патріотичну фігуру

30 травня 2014 року понад 5 тис випускників шкіл Дніпропетровська зберуться під стінами облдержадміністрації. У ході урочистої лінійки одинадцятикласників привітає керівництво області. Головною подією параду випускників стане створення найбільшого в Україні символу Державного Прапору, який сягатиме понад 400 м. Його створять школярі за допомогою повітряних кульок жовтого та блакитного кольорів.

 

Свято організоване повністю за спонсорські кошти, жодних грошей з бюджету області задіяно не було. Про це повідомив радник голови облдержадміністрації Борис Трейгерман під час прес-конференції.

 

Святкового ранку у понад півтори сотні шкіл Дніпропетровська урочисті лінійки пройдуть у звичайному форматі. Після цього випускників кожного навчального закладу буде чекати найзручніший для них варіант громадського транспорту. Загалом, у організації перевезення випускників від їхніх шкіл до площі біля облдержадміністрації буде задіяно більше сотні тролейбусів, трамваїв та автобусів.

 

Урочиста лінійка Параду випускників розпочнеться о 12.00. Із закінченням школи одиндцятикласників привітають голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський та голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.  Після цього кожен учасник параду отримає жовту або блакитну повітряну кульку. Таким чином колона із понад 5 тис випускників утворить найбільший в Україні символ Державного Прапору. Розмір утвореного стягу сягатиме понад 400 метрів.

 

Святкова колона рушить вулицями міста. Під оплески батьків, друзів та звичайних городян школярі нестимуть Прапор України від облдержадміністрації до центральної площі Дніпропетровська. Уже на площі Героїв Майдану учасники Параду відпустять повітряні кульки в небо.

 

У центрі міста на випускників очікуватиме святковий концерт. Його підготують старшокласники з усіх міст та районів області. Гості свята зможуть побачити творчі номери, які отримали відзнаки обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Учасникам дійства запропонують також взяти участь у конкурсах і розіграшах.

 

Вечірня програма заходу буде сповнена сюрпризів та подарунків. Взяти участь у святковому дійстві запрошують не лише одинадцятикласників. Сюди запрошують також випускників 9-х класів, батьків та друзів «винуватців» свята. Хед-лайнерами концерту стане гурт HARDKISS. Подією вечора стане також 3D-шоу від joachimgarraud.

 

У організації свята особливу увагу приділили питанню безпеки дітей. Так у день останнього дзвоника урочисту лінійку випускників охоронятимуть понад 300 працівників правоохоронних органів. Вони також слідуватимуть за святковою колоною випускників до центральної площі міста. Увечері під час масштабного концерту на центральній площі міста безпеку громадян охоронятимуть понад півтисячі міліціянтів. Свою службу міліція нестиме аж до ранку.

 

Загалом, 30 та 31 травня 2014 року у період шкільних свят останнього дзвоника та випускного безпеку учнів та їх батьків забезпечуватимуть понад 2 тис працівників міліції. У посиленому режимі працюватимуть також медичні служби міста та області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...