App Store Google Play

Вибори на Дніпропетровщині: загальні підсумки

27.05.2014 13:42
Вибори на Дніпропетровщині: загальні підсумки

У Дніпропетровській області на виборах президента кандидат, виходець з Дніпропетровщини, Сергій Тігіпко випереджає іншу уродженку регіону Юлію Тимошенко. Про це повідомив виконавчий директор дніпропетровського обласного відділення Комітету виборців України» Станіслав Жолудєв.

«У Юлії Тимошенко по Дніпропетровщині – 9,5%. Сергій Тігіпко за всеукраїнськими результатами посідає 5-е місце, а от у Дніпропетровській області його результат виявився іншим: 10,2%. Кандидат у нашому регіоні обігнав навіть Юлію Тимошенко», – сказав Жолудєв.

При цьому, зазначає представник КВУ, лідером перегонів в області, як і на решті території держави, крім одного-єдиного округу, є Петро Порошенко.

Прикметними є й інші особливості голосування дніпрян, відмінні від решти України. Зокрема, Вадим Рабинович набрав на Дніпропетвщині 75 тисяч голосів, увійшовши до першої п'ятірки і випередивши "розкрученого" кандидата Анатолія Гриценка. Найбільшу підтримку київський підприємець отримав у Жовтневому і Бабушкінському районах Дніпропетровська - більше 6%.

Також своєрідна "заміна" відбулася на правому електоральному полі: майже по всіх округах області крім двох Дмитро Ярош випередив ідеологічно близького голову ВО "Свобода" Олега Тягнибока, посівши 10 місце. Найбільшу підтримку лідер "Правого сектора" отримав у рідному Дніпродзержинську.

Голова комітетут виборців також повідомив, що, за результатами місцевих виборів, новим міським головою Жовтих Вод на Дніпропетровщині став самовисуванець Василь Тарасенко. За даними Жолудєва, Жовті Води – це наразі єдине з чотирьох міст області, де результати місцевих виборів уже відомі. Явка становила 56%.

Як зазначив Станіслав Жолудєв, цього разу на Дніпропетровщині під час виборів не було суттєвих проблем – штовханини, конфліктних ситуацій, проблем з виїзним голосуванням.

«Позитивний момент і в тому, що, враховуючи явні недобори членів комісії цього року, дільничні комісії не були паралізовані», – сказав Станіслав Жолудєв.

За повідомленням ЦВК, в електронну систему «Вибори» внесено близько 90% бюлетенів,  лідирує Петро Порошенко, маючи підтримку виборців понад 54%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...