App Store Google Play

Вибори на Дніпропетровщині: загальні підсумки

27.05.2014 13:42
Вибори на Дніпропетровщині: загальні підсумки

У Дніпропетровській області на виборах президента кандидат, виходець з Дніпропетровщини, Сергій Тігіпко випереджає іншу уродженку регіону Юлію Тимошенко. Про це повідомив виконавчий директор дніпропетровського обласного відділення Комітету виборців України» Станіслав Жолудєв.

«У Юлії Тимошенко по Дніпропетровщині – 9,5%. Сергій Тігіпко за всеукраїнськими результатами посідає 5-е місце, а от у Дніпропетровській області його результат виявився іншим: 10,2%. Кандидат у нашому регіоні обігнав навіть Юлію Тимошенко», – сказав Жолудєв.

При цьому, зазначає представник КВУ, лідером перегонів в області, як і на решті території держави, крім одного-єдиного округу, є Петро Порошенко.

Прикметними є й інші особливості голосування дніпрян, відмінні від решти України. Зокрема, Вадим Рабинович набрав на Дніпропетвщині 75 тисяч голосів, увійшовши до першої п'ятірки і випередивши "розкрученого" кандидата Анатолія Гриценка. Найбільшу підтримку київський підприємець отримав у Жовтневому і Бабушкінському районах Дніпропетровська - більше 6%.

Також своєрідна "заміна" відбулася на правому електоральному полі: майже по всіх округах області крім двох Дмитро Ярош випередив ідеологічно близького голову ВО "Свобода" Олега Тягнибока, посівши 10 місце. Найбільшу підтримку лідер "Правого сектора" отримав у рідному Дніпродзержинську.

Голова комітетут виборців також повідомив, що, за результатами місцевих виборів, новим міським головою Жовтих Вод на Дніпропетровщині став самовисуванець Василь Тарасенко. За даними Жолудєва, Жовті Води – це наразі єдине з чотирьох міст області, де результати місцевих виборів уже відомі. Явка становила 56%.

Як зазначив Станіслав Жолудєв, цього разу на Дніпропетровщині під час виборів не було суттєвих проблем – штовханини, конфліктних ситуацій, проблем з виїзним голосуванням.

«Позитивний момент і в тому, що, враховуючи явні недобори членів комісії цього року, дільничні комісії не були паралізовані», – сказав Станіслав Жолудєв.

За повідомленням ЦВК, в електронну систему «Вибори» внесено близько 90% бюлетенів,  лідирує Петро Порошенко, маючи підтримку виборців понад 54%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...