App Store Google Play

Українським військовим, пораненим в АТО, бракує донорської крові – медик

27.05.2014 09:08
Українським військовим, пораненим в АТО, бракує донорської крові – медик

До Дніпропетровська продовжують доправляти поранених українських військових, учасників антитерористичної операції на Донбасі: у Дніпропетровській обласній лікарні імені Мечникова наразі лікують 12 бійців, які отримали серйозні ураження. Про це повідомив головний лікар цієї лікарні Сергій Риженко.
 
За його даними, кількох військових лікарям «вдалося повернути до життя буквально з того світу». Зокрема, він розповів про те, як рятували важко пораненого офіцера, який втратив близько 3,5 літрів крові.
 
«У нього було дуже мало шансів зберегти життя, але наші фахівці змогли врятувати його. Ми дуже вдячні всім людям, які прийшли здати кров бійцям, але, на жаль, цього не достатньо», – сказав лікар.
 
Він звернувся до небайдужих українців з проханням прийти в цю п’ятницю, 30 травня, до лікарні імені Мечникова і здати кров для поранених військових. Прийом добровольців розпочнеться з 10:00.
 
Крім того, Риженко закликав небайдужих громадян допомогти фінансово з придбання дорогих ліків для поранених, адже коштів, які виділяються з обласного бюджету, вже недостатньо.
 
Як повідомив лікар, середній вік поранених солдатів – 25 років, а офіцерів – 30-40 років.
 
Раніше в лікарні імені Мечникова проходило лікування п’ятеро українських військових, поранених в АТО під Маріуполем. Їхнє лікування повністю забезпечувалось з бюджету області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...