App Store Google Play

Українським військовим, пораненим в АТО, бракує донорської крові – медик

27.05.2014 09:08
Українським військовим, пораненим в АТО, бракує донорської крові – медик

До Дніпропетровська продовжують доправляти поранених українських військових, учасників антитерористичної операції на Донбасі: у Дніпропетровській обласній лікарні імені Мечникова наразі лікують 12 бійців, які отримали серйозні ураження. Про це повідомив головний лікар цієї лікарні Сергій Риженко.
 
За його даними, кількох військових лікарям «вдалося повернути до життя буквально з того світу». Зокрема, він розповів про те, як рятували важко пораненого офіцера, який втратив близько 3,5 літрів крові.
 
«У нього було дуже мало шансів зберегти життя, але наші фахівці змогли врятувати його. Ми дуже вдячні всім людям, які прийшли здати кров бійцям, але, на жаль, цього не достатньо», – сказав лікар.
 
Він звернувся до небайдужих українців з проханням прийти в цю п’ятницю, 30 травня, до лікарні імені Мечникова і здати кров для поранених військових. Прийом добровольців розпочнеться з 10:00.
 
Крім того, Риженко закликав небайдужих громадян допомогти фінансово з придбання дорогих ліків для поранених, адже коштів, які виділяються з обласного бюджету, вже недостатньо.
 
Як повідомив лікар, середній вік поранених солдатів – 25 років, а офіцерів – 30-40 років.
 
Раніше в лікарні імені Мечникова проходило лікування п’ятеро українських військових, поранених в АТО під Маріуполем. Їхнє лікування повністю забезпечувалось з бюджету області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...