App Store Google Play

Невідомі патріоти вигнали комуністів з офісу в Дніпропетровську

27.05.2014 13:19
Невідомі патріоти вигнали комуністів з офісу в Дніпропетровську

У Дніпропетровську невідомі зайняли приміщення міськкому Компартії. Про це повідомив депутат облради Сергій Храпов.

"Близько двох десятків людей захопили і забарикадувалися в будівлі міськкому партії, і хочуть з нами поговорити", - зазначив він.

У свою чергу, депутат Дніпропетровської облради Катерина Відякіна додала, що невідомі пізно ввечері в понеділок, "зрізали болгаркою вхідні двері в офіс, шафою забарикадували вхід".

При цьому, за словами Храпова, комуністи не мають наміру вести переговори з невідомими, поки ті не звільнять приміщення.

"Міліція повинна звільнити офіс. Шестеро невідомих намагалися захопити вночі ще й будівлю обкому партії. Але їм це не вдалося", - заявив комуніст.

У прес-релізі КПУ, розповсюдженому УНН, зазначено, що відповідальність за напад має нести лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош, який ,"за його ж словами, одразу після виборів відбув до Дніпропетровська "наводити лад". 

Водночас, прес-секретар Дніпропетровського обласного осередку партії "Правий сектор" Максим Мірошниченко заявив Дніпрограду, що активісти ПС не мають відношення до подій. 

Як відомо, в Україні було ініційовано процес заборони КПУ за злочинну і антидержавну діяльність.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...