App Store Google Play

Невідомі патріоти вигнали комуністів з офісу в Дніпропетровську

27.05.2014 13:19
Невідомі патріоти вигнали комуністів з офісу в Дніпропетровську

У Дніпропетровську невідомі зайняли приміщення міськкому Компартії. Про це повідомив депутат облради Сергій Храпов.

"Близько двох десятків людей захопили і забарикадувалися в будівлі міськкому партії, і хочуть з нами поговорити", - зазначив він.

У свою чергу, депутат Дніпропетровської облради Катерина Відякіна додала, що невідомі пізно ввечері в понеділок, "зрізали болгаркою вхідні двері в офіс, шафою забарикадували вхід".

При цьому, за словами Храпова, комуністи не мають наміру вести переговори з невідомими, поки ті не звільнять приміщення.

"Міліція повинна звільнити офіс. Шестеро невідомих намагалися захопити вночі ще й будівлю обкому партії. Але їм це не вдалося", - заявив комуніст.

У прес-релізі КПУ, розповсюдженому УНН, зазначено, що відповідальність за напад має нести лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош, який ,"за його ж словами, одразу після виборів відбув до Дніпропетровська "наводити лад". 

Водночас, прес-секретар Дніпропетровського обласного осередку партії "Правий сектор" Максим Мірошниченко заявив Дніпрограду, що активісти ПС не мають відношення до подій. 

Як відомо, в Україні було ініційовано процес заборони КПУ за злочинну і антидержавну діяльність.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...