App Store Google Play

Міліція безпідставно звинувачувала люстраторів у хуліганстві

27.05.2014 12:23
Міліція безпідставно звинувачувала люстраторів у хуліганстві

Прокуратура Дніпропетровської області скасувала безпідставно внесення відомості в ЕРДР за фактом пікету будівлі ГУ МВС.

 

Згідно з раніше поширеною повідомленням ГУ МВС, 21 травня в період з 16:00 до 18:30 група невстановлених осіб, одягнених у камуфляжну форму з предметами, схожими на пістолети, перед входом до Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Дніпропетровській області грубо порушували громадський порядок , перешкоджали вільному доступу громадян до зазначеної установи, зірвавши його нормальну роботу, і розбили вітрове скло на вищевказаному будинку.

 

За даним фактом було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене групою осіб).

 

В порушення ст. 214 Кримінально-процесуального кодексу України, зазначені відомості внесені до ЕРДР незаконно, так як ніяких відомостей, що свідчать про вчинення правопорушення слідчим не встановлено, єдиною підставою для реєстрації відомостей став необгрунтований рапорт слідчого СУ ГУМВС.

 

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури на сайті Dnipr.gp.gov.ua.

 

22 травня прокуратура області вказану кримінальну виробництво закрило на підставі п.2 ч.1 ст. 284 КПК України у зв'язку з відсутністю складу злочину.

 

Нагадаємо, саме 21 травня в вказаний вище час біля Дніпропетровського облуправління міліції відбувався пікет з вимогами люстрації його керівництва.

 

Протестувальники висували різні претензії, в тому числі про продажність міліції. Так, «свободівці» вже два місяці передають міліціонерам адреси наркопритонів і нелегальних залів ігрових автоматів, а через деякий час ті знову починають працювати.

 

В результаті пікету керівник облуправління міліції полковник міліції Георгій Гогуадзе підписав рапорт на звільнення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...