App Store Google Play

Міліція безпідставно звинувачувала люстраторів у хуліганстві

27.05.2014 12:23
Міліція безпідставно звинувачувала люстраторів у хуліганстві

Прокуратура Дніпропетровської області скасувала безпідставно внесення відомості в ЕРДР за фактом пікету будівлі ГУ МВС.

 

Згідно з раніше поширеною повідомленням ГУ МВС, 21 травня в період з 16:00 до 18:30 група невстановлених осіб, одягнених у камуфляжну форму з предметами, схожими на пістолети, перед входом до Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Дніпропетровській області грубо порушували громадський порядок , перешкоджали вільному доступу громадян до зазначеної установи, зірвавши його нормальну роботу, і розбили вітрове скло на вищевказаному будинку.

 

За даним фактом було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене групою осіб).

 

В порушення ст. 214 Кримінально-процесуального кодексу України, зазначені відомості внесені до ЕРДР незаконно, так як ніяких відомостей, що свідчать про вчинення правопорушення слідчим не встановлено, єдиною підставою для реєстрації відомостей став необгрунтований рапорт слідчого СУ ГУМВС.

 

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури на сайті Dnipr.gp.gov.ua.

 

22 травня прокуратура області вказану кримінальну виробництво закрило на підставі п.2 ч.1 ст. 284 КПК України у зв'язку з відсутністю складу злочину.

 

Нагадаємо, саме 21 травня в вказаний вище час біля Дніпропетровського облуправління міліції відбувався пікет з вимогами люстрації його керівництва.

 

Протестувальники висували різні претензії, в тому числі про продажність міліції. Так, «свободівці» вже два місяці передають міліціонерам адреси наркопритонів і нелегальних залів ігрових автоматів, а через деякий час ті знову починають працювати.

 

В результаті пікету керівник облуправління міліції полковник міліції Георгій Гогуадзе підписав рапорт на звільнення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...