App Store Google Play

Друг Вілкула продав городянам табло для зупинок по ціні телевізорів

27.05.2014 14:41
Друг Вілкула продав городянам табло для зупинок по ціні телевізорів

КП «Міський тролейбус» м.Кривого Рогу Дніпропетровської області 19 травня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «КБ Інжиніринг» на придбання інформаційних світлодіодних табло. Вартість угоди складає 696 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Усього мають поставити 52 комплекти за ціною 13 390 грн./од. У комплект входить електронне світлодіодне табло і захисний короб для розміщення світлодіодного табло. Прилади розміщуються на зупинках громадського транспорту з метою оперативного інформування пасажирів про час прибуття пасажирського громадського транспорту. Колір діодів – жовтий. Вага табло з коробом – не більше 35 кг, габарити – 1230 х 700 х 80 мм. Гарантійний строк складає 3 роки.

Табло коштуватимуть криворожанам як повноцінні телевізори. Наприклад, телевізор Samsung UE50F6330AKXUA з діагоналлю 50 дюймів можна придбати за 12 499 грн.

До кінця 2012 року співвзасновником «КБ Інжиніринг» було ТОВ «Екотаун груп», власником якого був колишній співробітник міліції Сурен Сардарян. Пізніше обидві фірми переоформили на кіпрську компанію з орбіти Сардаряна – «Оппугно Лімітед».

Сурена Сардаряна, якого пов’язує багаторічна дружба і спільні бізнес-інтереси з криворізьким градоначальником Юрієм Вілкулом, а також його сином, екс-губернатором Дніпропетровщини, а нині віце-прем’єром Олександром Вілкулом.

Єдиним конкурентом на тендері було київське ПрАТ «Литер» Юрія Бойка і Валерія Кірмасова.

Відомо, що у липні минулого року суд Кривого рогу скасував тендер на придбання у «КБ Інжиніринг» GPS-навігаторів, оскільки ті не мали визначеного законодавством маркування.

 НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...