App Store Google Play

Друг Вілкула продав городянам табло для зупинок по ціні телевізорів

27.05.2014 14:41
Друг Вілкула продав городянам табло для зупинок по ціні телевізорів

КП «Міський тролейбус» м.Кривого Рогу Дніпропетровської області 19 травня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «КБ Інжиніринг» на придбання інформаційних світлодіодних табло. Вартість угоди складає 696 тис грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Усього мають поставити 52 комплекти за ціною 13 390 грн./од. У комплект входить електронне світлодіодне табло і захисний короб для розміщення світлодіодного табло. Прилади розміщуються на зупинках громадського транспорту з метою оперативного інформування пасажирів про час прибуття пасажирського громадського транспорту. Колір діодів – жовтий. Вага табло з коробом – не більше 35 кг, габарити – 1230 х 700 х 80 мм. Гарантійний строк складає 3 роки.

Табло коштуватимуть криворожанам як повноцінні телевізори. Наприклад, телевізор Samsung UE50F6330AKXUA з діагоналлю 50 дюймів можна придбати за 12 499 грн.

До кінця 2012 року співвзасновником «КБ Інжиніринг» було ТОВ «Екотаун груп», власником якого був колишній співробітник міліції Сурен Сардарян. Пізніше обидві фірми переоформили на кіпрську компанію з орбіти Сардаряна – «Оппугно Лімітед».

Сурена Сардаряна, якого пов’язує багаторічна дружба і спільні бізнес-інтереси з криворізьким градоначальником Юрієм Вілкулом, а також його сином, екс-губернатором Дніпропетровщини, а нині віце-прем’єром Олександром Вілкулом.

Єдиним конкурентом на тендері було київське ПрАТ «Литер» Юрія Бойка і Валерія Кірмасова.

Відомо, що у липні минулого року суд Кривого рогу скасував тендер на придбання у «КБ Інжиніринг» GPS-навігаторів, оскільки ті не мали визначеного законодавством маркування.

 НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...