App Store Google Play

Дніпропетровський прокурор проводить масові чистки у відомстві

27.05.2014 10:42
Дніпропетровський прокурор проводить масові чистки у відомстві

У прокуратурі Дніпропетровської області відбувається масове звільнення процесуальних керівників. 22 співробітники відділу процесуального керівництва та інших відділів прокуратури області написали рапорти про звільнення з формулюванням «за усною вказівкою прокурора області».


Про це повідомляють джерела у прокуратурі Дніпропетровської області.

За інформацією співробітників відділу процесуального керівництва, у п’ятницю, 23 травня, прокурор області Роман Федик забрав рапорти про звільнення з відділу кадрів до свого кабінету. Згодом він викликав по одному всіх співробітників відділу з вимогою переписати їхні рапорти, прибравши формулювання «за усною вказівкою прокурора області», на що ті відповіли відмовою. У суботу, 24 травня, ніхто, крім начальника відділу, не вийшов на роботу.

Рапорти про звільнення написали наступні співробітники відділу процесуального керівництва: Басов, Гагач, Куташі, Зайцев, Семенюк, Солдатов, Тимошенко, Руденко, Халін, Кравець, Зленко, Хоменко, Перхун, Любович, Кириєнко, Пипка та інші.

До їх обов’язків входило здійснення процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчого відділу прокуратури області.

Ще троє працівників прокуратури області – Биков, Борисов і Пахніц – написали рапорти про звільнення раніше та з іншим формулюванням: «у зв’язку з незгодою із хамською поведінкою прокурора області Федика Р.Р.».

Водночас, прокурор Дніпропетровської області Роман Федик у коментарі кореспонденту «ЗіБ» спростував масове звільнення співробітників.

«Це не відповідає дійсності, і близько не було такого», - заявив Федик.

Начальник відділу кадрів прокуратури області Світлана Резніченко, якій співробітники відділу процесуального керівництва передали рапорти на звільнення, під час телефонної розмови з кореспондентом «ЗіБ» відмовилася коментувати ситуацію, поки не буде оприлюднена офіційна позиція прокурора області з цього питання.

«У мене є безпосередній керівник – прокурор області. Будь-які коментарі може надати тільки він. Якщо прокурор області не підтвердив наявність цих рапортів, я не можу коментувати це питання», - сказала Різниченко.

Як відомо, Роман Романович Федик був призначений на посаду прокурора Дніпропетровської області 6 березня 2014 року. З часу його призначення в інтернет-ЗМІ з’являлися анонімні повідомлення про некоректну поведінку прокурора області та викликану нею конфліктну ситуацію в колективі прокуратури.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...