App Store Google Play

Дніпропетровський прокурор проводить масові чистки у відомстві

27.05.2014 10:42
Дніпропетровський прокурор проводить масові чистки у відомстві

У прокуратурі Дніпропетровської області відбувається масове звільнення процесуальних керівників. 22 співробітники відділу процесуального керівництва та інших відділів прокуратури області написали рапорти про звільнення з формулюванням «за усною вказівкою прокурора області».


Про це повідомляють джерела у прокуратурі Дніпропетровської області.

За інформацією співробітників відділу процесуального керівництва, у п’ятницю, 23 травня, прокурор області Роман Федик забрав рапорти про звільнення з відділу кадрів до свого кабінету. Згодом він викликав по одному всіх співробітників відділу з вимогою переписати їхні рапорти, прибравши формулювання «за усною вказівкою прокурора області», на що ті відповіли відмовою. У суботу, 24 травня, ніхто, крім начальника відділу, не вийшов на роботу.

Рапорти про звільнення написали наступні співробітники відділу процесуального керівництва: Басов, Гагач, Куташі, Зайцев, Семенюк, Солдатов, Тимошенко, Руденко, Халін, Кравець, Зленко, Хоменко, Перхун, Любович, Кириєнко, Пипка та інші.

До їх обов’язків входило здійснення процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчого відділу прокуратури області.

Ще троє працівників прокуратури області – Биков, Борисов і Пахніц – написали рапорти про звільнення раніше та з іншим формулюванням: «у зв’язку з незгодою із хамською поведінкою прокурора області Федика Р.Р.».

Водночас, прокурор Дніпропетровської області Роман Федик у коментарі кореспонденту «ЗіБ» спростував масове звільнення співробітників.

«Це не відповідає дійсності, і близько не було такого», - заявив Федик.

Начальник відділу кадрів прокуратури області Світлана Резніченко, якій співробітники відділу процесуального керівництва передали рапорти на звільнення, під час телефонної розмови з кореспондентом «ЗіБ» відмовилася коментувати ситуацію, поки не буде оприлюднена офіційна позиція прокурора області з цього питання.

«У мене є безпосередній керівник – прокурор області. Будь-які коментарі може надати тільки він. Якщо прокурор області не підтвердив наявність цих рапортів, я не можу коментувати це питання», - сказала Різниченко.

Як відомо, Роман Романович Федик був призначений на посаду прокурора Дніпропетровської області 6 березня 2014 року. З часу його призначення в інтернет-ЗМІ з’являлися анонімні повідомлення про некоректну поведінку прокурора області та викликану нею конфліктну ситуацію в колективі прокуратури.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...