App Store Google Play

Батальйон "Дніпро 1" лише раз перетнув кордон області

27.05.2014 15:57
Батальйон "Дніпро 1" лише раз перетнув кордон області

Спецбатальйон «Дніпро 1» за всю історію свого існування перетнув кордон Дніпропетровської і Донецької області лише один раз, - про це заявив Борис Філатов.

За словами чиновника, батальйон забезпечував охорону порядку у 4 районах Донецької області, прилеглих до нашого регіону, під час виборів Президента України.

Борис Філатов наголосив, що спецбатальйон не має жодного відношення до подій у Красноармійську, Першотравенську та інших.
Необхідність забезпечення охорони порядку батальйоном «Дніпро 1» у 4 прилеглих районах Донецької області виникла після того, як до керівництва Дніпропетровщини почали звертатися жителі цих районів. Вони просили про допомогу та взаємодію.

«Люди почувалися покинутими, дезорієнтованими. І лише тут вони побачили надію та підтримку. В один момент наш обласний центр став точкою кристалізації, - сказав Борис Філатов. - Єдине, що ми могли порадити жителям цих районів - це самоорганізовуватись та висунути зі свого оточення відповідальних людей, за яких ми готові клопотати перед центральною владою щодо їх призначення на посади голів райдержадміністрацій та залучення їх до різноманітних силових посад».

Борис Філатов зазначив: «Цих людей можна назвати абсолютними героями, адже усім відомо, що на їх території були й провокації, там вивішувалися прапори Донецької народної республіки, були погрози і викрадення людей».

Рішення щодо їх призначення на відповідальні посади було погоджено центральною владою протягом дня. Вибори відбулись.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...