App Store Google Play

Батальйон "Дніпро 1" лише раз перетнув кордон області

27.05.2014 15:57
Батальйон "Дніпро 1" лише раз перетнув кордон області

Спецбатальйон «Дніпро 1» за всю історію свого існування перетнув кордон Дніпропетровської і Донецької області лише один раз, - про це заявив Борис Філатов.

За словами чиновника, батальйон забезпечував охорону порядку у 4 районах Донецької області, прилеглих до нашого регіону, під час виборів Президента України.

Борис Філатов наголосив, що спецбатальйон не має жодного відношення до подій у Красноармійську, Першотравенську та інших.
Необхідність забезпечення охорони порядку батальйоном «Дніпро 1» у 4 прилеглих районах Донецької області виникла після того, як до керівництва Дніпропетровщини почали звертатися жителі цих районів. Вони просили про допомогу та взаємодію.

«Люди почувалися покинутими, дезорієнтованими. І лише тут вони побачили надію та підтримку. В один момент наш обласний центр став точкою кристалізації, - сказав Борис Філатов. - Єдине, що ми могли порадити жителям цих районів - це самоорганізовуватись та висунути зі свого оточення відповідальних людей, за яких ми готові клопотати перед центральною владою щодо їх призначення на посади голів райдержадміністрацій та залучення їх до різноманітних силових посад».

Борис Філатов зазначив: «Цих людей можна назвати абсолютними героями, адже усім відомо, що на їх території були й провокації, там вивішувалися прапори Донецької народної республіки, були погрози і викрадення людей».

Рішення щодо їх призначення на відповідальні посади було погоджено центральною владою протягом дня. Вибори відбулись.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...