App Store Google Play

Ярош не планував стати президентом, але хоче переобрати Верховну Раду

26.05.2014 12:04
Ярош не планував стати президентом, але хоче переобрати Верховну Раду
Лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош зауважив, що низький відсоток голосів українців за його політсилу був прогнозований.

Про це він заявив в ексклюзивному інтерв'ю ТСН.Марафон, коментуючи результати екзит-полів.

"По-перше, ми не вели широкомасштабної виборчої кампанії... Тому такий результат для нас був очікуваний. Ми не вкладали грошей у виборчу компанію, а займалися більш потрібними справами, на нашу думку", - зауважив Ярош.

На питання, що він зробив би зі Сходом України, якби став президентом, Ярош наголосив: "По-перше, ми намагаємося розвіяти міфи, які навіювані російськими засобами масової інформації, тої пропаганди, яка ведеться із Кремля. І дещо вдається зробити в тому напрямку. По-друге, для новообраного президента буде найважливішим припинення російської агресії. І ми готові допомогти, весь "Правий сектор".

Крім того, він додав, що існує маса проблем соціально-економічного характеру, які треба дуже вирішувати.

Відповідаючи на питання, чи існуватиме "Правий секктор" лише доти, поки триває війна і криза, він зауважив: "Якщо ви знаєте, ми дуже молода організація, зареєстровані кілька днів тому як політична партія. Ми утверджуємося в політиці і все зробимо для того, щоб в Україні запанував мир і спокій, а ми брали участь, згідно з чинним законодавством, у подальшому виборчому процесі, тобто у виборах у Верховну Раду, виборах до місцевих рад".

Ярош наголосив, що однозначно парламент однозначно треба переобирати, а він буде змагатися за місця у ньому.

"Коли була активна фаза революції, Майдан виступав за повне перезавантеження влади. Політична партія "Правий сектор" братиме найактивнішу участь у цій виборчій гонці. Ми все зробимо для того, щоб такі вибори восени відбулися", - запевнив кандидат у президенти.

Нагадаємо, що згідно з даними телевізійного екзит-полу, Порошенко стане президентом у першому турі. Юлія Тимошенко та Олег Ляшко посіли друге і третє місце відповідно. Водночас Ярош опинився на 11-му місці, отримавши 1,1% голосів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...