App Store Google Play

Ярош не планував стати президентом, але хоче переобрати Верховну Раду

26.05.2014 12:04
Ярош не планував стати президентом, але хоче переобрати Верховну Раду
Лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош зауважив, що низький відсоток голосів українців за його політсилу був прогнозований.

Про це він заявив в ексклюзивному інтерв'ю ТСН.Марафон, коментуючи результати екзит-полів.

"По-перше, ми не вели широкомасштабної виборчої кампанії... Тому такий результат для нас був очікуваний. Ми не вкладали грошей у виборчу компанію, а займалися більш потрібними справами, на нашу думку", - зауважив Ярош.

На питання, що він зробив би зі Сходом України, якби став президентом, Ярош наголосив: "По-перше, ми намагаємося розвіяти міфи, які навіювані російськими засобами масової інформації, тої пропаганди, яка ведеться із Кремля. І дещо вдається зробити в тому напрямку. По-друге, для новообраного президента буде найважливішим припинення російської агресії. І ми готові допомогти, весь "Правий сектор".

Крім того, він додав, що існує маса проблем соціально-економічного характеру, які треба дуже вирішувати.

Відповідаючи на питання, чи існуватиме "Правий секктор" лише доти, поки триває війна і криза, він зауважив: "Якщо ви знаєте, ми дуже молода організація, зареєстровані кілька днів тому як політична партія. Ми утверджуємося в політиці і все зробимо для того, щоб в Україні запанував мир і спокій, а ми брали участь, згідно з чинним законодавством, у подальшому виборчому процесі, тобто у виборах у Верховну Раду, виборах до місцевих рад".

Ярош наголосив, що однозначно парламент однозначно треба переобирати, а він буде змагатися за місця у ньому.

"Коли була активна фаза революції, Майдан виступав за повне перезавантеження влади. Політична партія "Правий сектор" братиме найактивнішу участь у цій виборчій гонці. Ми все зробимо для того, щоб такі вибори восени відбулися", - запевнив кандидат у президенти.

Нагадаємо, що згідно з даними телевізійного екзит-полу, Порошенко стане президентом у першому турі. Юлія Тимошенко та Олег Ляшко посіли друге і третє місце відповідно. Водночас Ярош опинився на 11-му місці, отримавши 1,1% голосів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...