App Store Google Play

Всі виборчі дільниці Дніпропетровщини закінчили свою роботу – явка 55%

26.05.2014 08:31
Всі виборчі дільниці Дніпропетровщини закінчили свою роботу – явка 55%

О 20.00 на Дніпропетровщині без порушень закрилися всі 1776 виборчих дільниць. За цей час з 8.00 проголосували майже 1,5 млн жителів регіону. Це 55%. Проте з міст та районів продовжує надходити уточнена інформація, тому результати можуть корегуватися. 

Найактивніше виражали свою позицію жителі Першотравенська (61,7%), Вільногірська (61,5%), Кривого рогу (57,4%), Петропавлівського (60,8%), Юр’ївського (58,8%) та Павлоградського (58,6%) районів.

 

«Це цілком нормальна явка для нашого регіону. На цих виборах відбулася зміна активності за віком. Сьогодні менше людей прийшло на вибори похилого віку, і значно більше молоді. Люди голосували самі, ніхто їх не віз на ділянки, ніхто не давав жодних команд», - прокоментував ситуацію в.о. голови облдержадміністрації Святослав Олійник.

 

На виборчих дільницях ситуація протягом дня залишалася стабільною, провокацій та серйозних порушень не виявлено.

 

Як зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Святослав Олійник, всі правопорушення дрібні. 11 правопорушень, які є станом на 20.00 за даними УВС, - це традиційний набір: 4 - псування бюлетенів, 3 - порушення правопорядку у нетверезому стані, кілька фактів незаконної агітації, які були дуже швидко локалізовані та 1 - підкуп виборців у Нікопольському районі. Останнє – це кримінальне правопорушення, що вже внесено до реєстру. Розслідування почалося.

 

«Підкупу виборців та інших махінацій на Дніпропетровщині не було. Цей один випадок, це скоріше дурість, системно цього не було. І ми ще будемо розбиратися, хто вирішив пожартувати», - сказав Святослав Олійник.

 

Нагадаємо, на території Дніпропетровської області працює 17 окружних і 1776 дільничних виборчих комісій. За інформацією Центральної виборчої комісії, на Дніпропетровщині проживає орієнтовно понад 2 млн. 600 тис. виборців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...