App Store Google Play

Всі виборчі дільниці Дніпропетровщини закінчили свою роботу – явка 55%

26.05.2014 08:31
Всі виборчі дільниці Дніпропетровщини закінчили свою роботу – явка 55%

О 20.00 на Дніпропетровщині без порушень закрилися всі 1776 виборчих дільниць. За цей час з 8.00 проголосували майже 1,5 млн жителів регіону. Це 55%. Проте з міст та районів продовжує надходити уточнена інформація, тому результати можуть корегуватися. 

Найактивніше виражали свою позицію жителі Першотравенська (61,7%), Вільногірська (61,5%), Кривого рогу (57,4%), Петропавлівського (60,8%), Юр’ївського (58,8%) та Павлоградського (58,6%) районів.

 

«Це цілком нормальна явка для нашого регіону. На цих виборах відбулася зміна активності за віком. Сьогодні менше людей прийшло на вибори похилого віку, і значно більше молоді. Люди голосували самі, ніхто їх не віз на ділянки, ніхто не давав жодних команд», - прокоментував ситуацію в.о. голови облдержадміністрації Святослав Олійник.

 

На виборчих дільницях ситуація протягом дня залишалася стабільною, провокацій та серйозних порушень не виявлено.

 

Як зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Святослав Олійник, всі правопорушення дрібні. 11 правопорушень, які є станом на 20.00 за даними УВС, - це традиційний набір: 4 - псування бюлетенів, 3 - порушення правопорядку у нетверезому стані, кілька фактів незаконної агітації, які були дуже швидко локалізовані та 1 - підкуп виборців у Нікопольському районі. Останнє – це кримінальне правопорушення, що вже внесено до реєстру. Розслідування почалося.

 

«Підкупу виборців та інших махінацій на Дніпропетровщині не було. Цей один випадок, це скоріше дурість, системно цього не було. І ми ще будемо розбиратися, хто вирішив пожартувати», - сказав Святослав Олійник.

 

Нагадаємо, на території Дніпропетровської області працює 17 окружних і 1776 дільничних виборчих комісій. За інформацією Центральної виборчої комісії, на Дніпропетровщині проживає орієнтовно понад 2 млн. 600 тис. виборців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...