App Store Google Play

Порошенко обіцяє Донбасу діалог, а терористам - активізацію АТО

26.05.2014 12:13
Порошенко обіцяє Донбасу діалог, а терористам - активізацію АТО

Ведення антитерористичної операції в Україні кардинально зміниться.

У цьому запевнив Петро Порошенко, який, згідно з результатами екзит-полів, перемагає на виборах президента в першому турі, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

"Антитерористична операція в тому вигляді, як вона проводиться зараз, кардинально зміниться. Буде більш ефективною, коротшою", - сказав він.

Кандидат у президенти зазначив, що у терористів, які скоїли тяжкі злочини, є два виходи: здатися і сісти на лаву підсудних, або "мати справу з антитерористичними підрозділами".

Політик заявив, що спробує знайти спільну мову з мирними громадянами в Донбасі і гарантувати безпеку всім, незалежно від політичних поглядів.

Порошенко також пообіцяв, що оснащення, а також матеріальне забезпечення Збройних сил зміняться.

Він також вказав на те, що до активної фази АТО перестануть залучати солдат- строковиків.

У неділю перший віце-прем'єр Віталій Ярема заявив, що українські силовики найближчим часом відновлять активну фазу антитерористичної операції в східних областях України.

"Для мирнішого вирішення питання, пов'язаного з виборами, сьогодні активні дії з боку українського війська та правоохоронних органів було призупинено з тим, щоб жителі східних областей могли потрапити на виборчі дільниці і проголосувати", - повідомив віце-прем'єр.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...