App Store Google Play

Порошенко обіцяє Донбасу діалог, а терористам - активізацію АТО

26.05.2014 12:13
Порошенко обіцяє Донбасу діалог, а терористам - активізацію АТО

Ведення антитерористичної операції в Україні кардинально зміниться.

У цьому запевнив Петро Порошенко, який, згідно з результатами екзит-полів, перемагає на виборах президента в першому турі, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

"Антитерористична операція в тому вигляді, як вона проводиться зараз, кардинально зміниться. Буде більш ефективною, коротшою", - сказав він.

Кандидат у президенти зазначив, що у терористів, які скоїли тяжкі злочини, є два виходи: здатися і сісти на лаву підсудних, або "мати справу з антитерористичними підрозділами".

Політик заявив, що спробує знайти спільну мову з мирними громадянами в Донбасі і гарантувати безпеку всім, незалежно від політичних поглядів.

Порошенко також пообіцяв, що оснащення, а також матеріальне забезпечення Збройних сил зміняться.

Він також вказав на те, що до активної фази АТО перестануть залучати солдат- строковиків.

У неділю перший віце-прем'єр Віталій Ярема заявив, що українські силовики найближчим часом відновлять активну фазу антитерористичної операції в східних областях України.

"Для мирнішого вирішення питання, пов'язаного з виборами, сьогодні активні дії з боку українського війська та правоохоронних органів було призупинено з тим, щоб жителі східних областей могли потрапити на виборчі дільниці і проголосувати", - повідомив віце-прем'єр.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...