App Store Google Play

Коломойський пояснив, що стане головним іспитом нового Президента

26.05.2014 08:39
Коломойський пояснив, що стане головним іспитом нового Президента

Про це губернатор Дніпропетровщини заявив під час марафону «Дніпропетровщина. Вибори Президента України 2014», який триває в регіоні.

Ігор Коломойський зазначив, що на нового Президента України чекає перший непростий іспит: «У нього буде Луганськ і Донецьк, і його подальше президенство залежатиме від того, як він з цим впорається».

 

Також губернатор зазначив, що у нього не виникало сумнівів щодо успішного проведення виборів у Дніпропетровській області.

 

«Підготовка йшла повним ходом. Усі ділянки були готові, комісії сформовані. Різні чутки ходили, але ми підготувалися до всіх варіантів. Тому побоювань у мене не було. Сьогодні, о 8 ранку всі дільниці були відкриті, і процес голосування розпочався», – сказав Ігор Коломойський.

 

Усім виборцям губернатор побажав швидкого закінчення негараздів, які наразі є в країні.

 

«Бажаю, щоб ми жили в єдиній та мирній Україні, щоб нарешті ті негаразди, які на нас обрушилися, швидше закінчилися. І щоб більше не лилася кров», – сказав він.

 

Також Ігор Коломойський зазначив, що його рішення про подальше перебування на посаді губернатора не залежатиме від результатів виборів.

 

«Воно залежить від стабілізації ситуації, – сказав Ігор Коломойський. – Наш регіон, на жаль, є прикордонним до неспокійних областей – Луганської та Донецької. Ми сподіваємося, що у них все заспокоїться, налагодиться, вони повернуться в лоно нашої улюбленої незалежної України і підтвердять, що вони є її частиною – частиною єдиної і неподільної держави».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...