App Store Google Play

Тимошенко першою з кандидатів у Президенти прийшла на дільницю

25.05.2014 11:34
Тимошенко першою з кандидатів у Президенти прийшла на дільницю

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко проголосувала на виборах президента України на одній з виборчій дільниць Дніпропетровська.

Вона прийшла зі своїм чоловіком Олександром і донькою Євгенією, повідомляє ТСН.

Тимошенко отримала бюлетень і поставила позначку в кабінці. Потім вона підійшла до урни і вкинула бюлетень.

У голосуванні взяли участь лідер "Батьківщини" разом із чоловіком, а дочка Євгенія не голосувала, зазначає "Інтерфакс-Україна".

Перед журналістами кандидат заявила, що проголосувала за "європейський вибір України".

Тимошенко пообіцяла, що якщо стане президентом, першим її кроком буде подача заявки щодо членства України в ЄС, бо Україна може бути "сильною щасливою, заможною, якщо вона стане членом Європейського Союзу".

Тимошенко також сказала, що зробить усе можливе, щоб під час голосування у другому турі, 15 червня, організувати проведення референдуму щодо членства України в НАТО.

"Зараз прийшов час провести референдум щодо членства в НАТО для того, щоб повернути мир. Щоб мир залишився у нас в стратегічній перспективі і більше ніхто і ніколи не міг зазіхнути на наші території", - сказала вона.

"Я вважаю, що перше що мусить зробити новий президент України – це повернути Україні мир, повернути мир в наші родини, прибрати терористів з наших вулиць і зробити так, щоб наші діти більше ніколи не боялися війни. Я це твердо зроблю", - пообіцяла кандидат, цитує її прес-служба.

Тимошенко переконана, що "Україна буде сильною, щасливою і мирною". 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...