App Store Google Play

Корбан: бійці Півдня очистили від терористів ще чотири райони Донеччини

24.05.2014 17:52
Корбан: бійці Півдня очистили від терористів ще чотири райони Донеччини

Віце -губернатор Дніпропетровської області Геннадій Корбан в ексклюзивному коментарі "Обозревателю" повідомив про те, що частини оперативного командування "Південь" очистили від терористів ще чотири райони Донецької області.

 

"Частини оперативного командування "Південь" під керівництвом генерал-лейтенанта Руслана Хомчака взяли під контроль Володарський, Тельманівський, Першотравневий і Новоазовський райони Донецької області, а також частину Волноваського. Ця територія возз'єднана з іншими чотирма районами, раніше взятими під контроль силами дніпропетровських батальйонів - Олександрівським, Добропільський, Червоноармійським і Великоновосілківським", - сказав він.

 

"Таким чином, силовики, по-перше, відсікли терористів від моря, по-друге, стабілізували ситуацію, і тепер на цих територіях вже можна проводити президентські вибори", - сказав пан Корбан.

 

При цьому він додав, що вважає генерала Хомчака справжнім героєм України.

 

"Руслан Борисович - справжній бойовий генерал- десантник, афганець, діє без всяких зволікань, без формалізму, сміливо і рішуче. Названі чотири райони він зачистив силами свого командування, не чекаючи підтримки сил АТО. Він викладається на всі 100, наприклад, я їду від нього зі штабу о першій ночі, він ще працює, а в 6:00 ранку він вже облітає на вертольоті зону бойових дій", - говорить Корбан.

 

Заступник Коломойського також передав слова генерала Хомчака: "Руслан Борисович стверджує, що агресія терористів по градусу перевищує Афганістан, там такого не було, на Донбасі використано багато "фішок" чеченської кампанії".

 

Напередодні повідомлялося, що підрозділ добровольчого батальйону "Донбас" взяв під контроль Володарський район Донецької області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...