App Store Google Play

Корбан: бійці Півдня очистили від терористів ще чотири райони Донеччини

24.05.2014 17:52
Корбан: бійці Півдня очистили від терористів ще чотири райони Донеччини

Віце -губернатор Дніпропетровської області Геннадій Корбан в ексклюзивному коментарі "Обозревателю" повідомив про те, що частини оперативного командування "Південь" очистили від терористів ще чотири райони Донецької області.

 

"Частини оперативного командування "Південь" під керівництвом генерал-лейтенанта Руслана Хомчака взяли під контроль Володарський, Тельманівський, Першотравневий і Новоазовський райони Донецької області, а також частину Волноваського. Ця територія возз'єднана з іншими чотирма районами, раніше взятими під контроль силами дніпропетровських батальйонів - Олександрівським, Добропільський, Червоноармійським і Великоновосілківським", - сказав він.

 

"Таким чином, силовики, по-перше, відсікли терористів від моря, по-друге, стабілізували ситуацію, і тепер на цих територіях вже можна проводити президентські вибори", - сказав пан Корбан.

 

При цьому він додав, що вважає генерала Хомчака справжнім героєм України.

 

"Руслан Борисович - справжній бойовий генерал- десантник, афганець, діє без всяких зволікань, без формалізму, сміливо і рішуче. Названі чотири райони він зачистив силами свого командування, не чекаючи підтримки сил АТО. Він викладається на всі 100, наприклад, я їду від нього зі штабу о першій ночі, він ще працює, а в 6:00 ранку він вже облітає на вертольоті зону бойових дій", - говорить Корбан.

 

Заступник Коломойського також передав слова генерала Хомчака: "Руслан Борисович стверджує, що агресія терористів по градусу перевищує Афганістан, там такого не було, на Донбасі використано багато "фішок" чеченської кампанії".

 

Напередодні повідомлялося, що підрозділ добровольчого батальйону "Донбас" взяв під контроль Володарський район Донецької області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...