App Store Google Play

Дніпропетровські євромайданівці воюють з контрафактними цигарками

24.05.2014 09:12
Дніпропетровські євромайданівці воюють з контрафактними цигарками

Минулими вихідними активістами громадської організації «Майдан Січеслав» було проведено рейд щодо припинення незаконної торгівлі контрабандними і контрафактними тютюновими виробами. Це ще раз підтверджує: громадяни можуть впливати на події, які відбуваються у їхньому місті, районі, на вулиці, чи прибудинковій території, а також змушувати представників органів влади безпосередньо виконувати свої обов’язки.

 

Суспільство змінилося, люди, нарешті,  відчули, що вони можуть бути носіями реальної влади і дійсно змінювати своє життя.

 

Наведу такий приклад: нещодавно до активістів  Майдану звернувся громадянин М., який повідомив, що на червоній лінії ряду районів міста йде торгівля російськими контрабандними цигарками.

 

Перевірив цю інформацію, ми довели її до співробітників прокуратури, а ті в свою чергу зобов’язали податкову міліцію залучитися до наших активістів під час проведення рейду.

 

Цигарки російського виробництва,без акцизних марок були  виявлені на площі Петровського та на площі Островського, а також на проспектах Кірова, Калініна та на вулиці Титова. Контрафактна  та контрабандна продукція була вилучена на декілька  тисяч  гривень.

 

Наші активісти діяли разом із співробітниками податкової служби, і «спецоперація» по вилученню російського товару проходила швидко і злагоджено. Проте, в цій ситуації насторожує наступний чинник: складається таке враження, що продавців заздалегідь попередили про наш прихід. Адже, у більшості випадків, біля столику з цигарками торговців уже не було. Жінки стояли осторонь, мовляв, моя хата скраю, а чий це товар — нічого не знаю,або вони дуже швидко згортали свою діяльність і в буквальному сенсі ,зникали. Вочевидь, вони були попереджені.

Тепер виникає цілком логічне питання: ким? На кількох точках незаконної торгівлі  у різних районах спостерігалась наступна картина: неподалік столика з цигарками стояла машина, біля якої сержант міліції про щось «перешіптувався» з продавчинею.

 

То, виходить, міліція свою справу добре знає: «кришує» нелегальний бізнес,розуміючи,що кошти отримані від незаконного продажу цигарок,саме ,російського виробництва,частково повертаються в Росію.То чи не допомагають вони,своїми діями,тим самим терористам,сепаратистам,які за російські,в тому числі,гроші зараз ведуть ,фактично війну з Україною, на сході нашої держави???

 

Запевняю громадян: не для цього стояв Майдан. Мають бути зміни. Громадськість не дозволить, щоб таке безчинство продовжувалось. Наші громадяни можуть змінити ситуацію. Потрібно лише виступати єдиним активним фронтом, адже правоохоронці повинні охороняти громадський порядок, а не «кришувати» продаж «лівого» товару.

 

Ото ж, я звертаюсь до людей: придивляйтеся до тих негараздів, що мають місце на наших вулицях і подвір’ях, і разом ми наведемо лад в нашому місті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...