App Store Google Play

"Завдяки" комуністам дніпропетровське метро можуть закрити

23.05.2014 13:06
"Завдяки" комуністам дніпропетровське метро можуть закрити

Депутати від Комуністичної фракції та групи Ігоря Єремеєва "Суверенна європейська Україна" поставили мільйонне місто Дніпропетровськ на межу техногенної катастрофи.

Народні обранці другий рік поспіль залишили без фінансування місцевий метрополітен. Державному підприємству не дали грошей не тільки на зарплату працівникам та оплату електрики, а й перекрили можливості для самопорятунку. Працівникам метро не сплачують зароблене ось уже протягом 9 місяців. У державному бюджеті на зарплату працівникам державного ж підприємства грошей не передбачили ні торік, ні зараз.

"Особисто мені винні 32 тисячі гривень", - зізнався один із метрополітенівців.

Ображає людей не тільки відсутність грошей, а й саме ставлення окремих депутатів до проблеми. Народні обранці не схотіли навіть виносити питання про метро в Дніпропетровську на обговорення. Надія жевріла, допоки метробудівці вірили в обіцянку, що під час коригування бюджету їм виділять 29 млн, якими вони зможуть розрахуватися за проект, під котрий готові дати кредити два європейських банки. А відтак і відновити роботи з добудови трьох конче необхідних місту станцій.

"Це гроші не на будівництво. 29 мільйонів - це на зарплату, на електрику і 9 мільйонів на проект, без котрого неможна провести тендер на будівництво", - пояснив директор "Дніпрометробуду" Костянтин Півоваренко.

Але після провального голосування всерйоз ідеться вже не про можливості розвитку і навіть не про виживання без зарплати, а про наближення великої катастрофи. Почате будівництво руйнується та може просто обвалитися. Ґрунт у місті ризикує просісти на кілька метрів. Щогодини з неукріплених підземних комунікацій викачують по 150 кубометрів води. Але будь-якої миті електрику, котра живить помпувальні системи, можуть відімкнути за несплату.

Метробудівці не хочуть лякати, але ґрунтові води підійдуть під поверхню вже за три дні. Наслідком цього буде підмивання фундаментів будівель і руйнування доріг. Але і на цьому негативні наслідки депутатської бездіяльності не вичерпуються. Подальший простій у будівництві нових станцій загрожує існуванню вже тих, що працюють. Через маленький пасажиропотік метрополітен не здатен заробляти на проведення необхідного ремонту колій, вагонів, вентиляції. "Це вже треба робити. Якщо ні - то метро треба закрити. Оскільки ми не зможемо гарантувати безпеку пасажирів", - пояснив директор Дніпропетровського метрополітену Віктор Сітонін.

Натомість політики вирішили залишити робітників без зарплати, підприємство - без перспективи відродження, місто - під загрозою техногенної аварії, а метро - у книзі рекордів як найкоротше у світі та єдине, що не веде в центр міста.  

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...