App Store Google Play

"Завдяки" комуністам дніпропетровське метро можуть закрити

23.05.2014 13:06
"Завдяки" комуністам дніпропетровське метро можуть закрити

Депутати від Комуністичної фракції та групи Ігоря Єремеєва "Суверенна європейська Україна" поставили мільйонне місто Дніпропетровськ на межу техногенної катастрофи.

Народні обранці другий рік поспіль залишили без фінансування місцевий метрополітен. Державному підприємству не дали грошей не тільки на зарплату працівникам та оплату електрики, а й перекрили можливості для самопорятунку. Працівникам метро не сплачують зароблене ось уже протягом 9 місяців. У державному бюджеті на зарплату працівникам державного ж підприємства грошей не передбачили ні торік, ні зараз.

"Особисто мені винні 32 тисячі гривень", - зізнався один із метрополітенівців.

Ображає людей не тільки відсутність грошей, а й саме ставлення окремих депутатів до проблеми. Народні обранці не схотіли навіть виносити питання про метро в Дніпропетровську на обговорення. Надія жевріла, допоки метробудівці вірили в обіцянку, що під час коригування бюджету їм виділять 29 млн, якими вони зможуть розрахуватися за проект, під котрий готові дати кредити два європейських банки. А відтак і відновити роботи з добудови трьох конче необхідних місту станцій.

"Це гроші не на будівництво. 29 мільйонів - це на зарплату, на електрику і 9 мільйонів на проект, без котрого неможна провести тендер на будівництво", - пояснив директор "Дніпрометробуду" Костянтин Півоваренко.

Але після провального голосування всерйоз ідеться вже не про можливості розвитку і навіть не про виживання без зарплати, а про наближення великої катастрофи. Почате будівництво руйнується та може просто обвалитися. Ґрунт у місті ризикує просісти на кілька метрів. Щогодини з неукріплених підземних комунікацій викачують по 150 кубометрів води. Але будь-якої миті електрику, котра живить помпувальні системи, можуть відімкнути за несплату.

Метробудівці не хочуть лякати, але ґрунтові води підійдуть під поверхню вже за три дні. Наслідком цього буде підмивання фундаментів будівель і руйнування доріг. Але і на цьому негативні наслідки депутатської бездіяльності не вичерпуються. Подальший простій у будівництві нових станцій загрожує існуванню вже тих, що працюють. Через маленький пасажиропотік метрополітен не здатен заробляти на проведення необхідного ремонту колій, вагонів, вентиляції. "Це вже треба робити. Якщо ні - то метро треба закрити. Оскільки ми не зможемо гарантувати безпеку пасажирів", - пояснив директор Дніпропетровського метрополітену Віктор Сітонін.

Натомість політики вирішили залишити робітників без зарплати, підприємство - без перспективи відродження, місто - під загрозою техногенної аварії, а метро - у книзі рекордів як найкоротше у світі та єдине, що не веде в центр міста.  

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...