App Store Google Play

Політичні партії закликали вибрати мир і прийти 25 травня на вибори

23.05.2014 20:26
Політичні партії закликали вибрати мир і прийти 25 травня на вибори
Керівник обласної організації партії «Україна Майбутнього» Сергій Жуков, керівник міської організації партії "Батьківщина" в 2010-2013 рр.., депутат Дніпропетровської міськради Максим Курячий, член ради обласної організації партії «Громадянська позиція» Григорій Власов в один голос твердять, що обрання Президента в один тур є важливим для миру і спокою в країні та закликали прийти 25 травня на вибори.
Про це вони повідомили під час прес -конференції в ІА «МОСТ- ДНІПРО».

Сергій Жуков зазначив, що обрання Президента, який зміг би набрати більшість і закінчити виборчі процедури в один тур, важливе для миру і спокою в країні.

«Я, як керівник обласної організації партії «Україна Майбутнього», закликаю всіх 25 травня прийти на виборчі дільниці. За Конституцією у кожного громадянина України є право вибирати Президента шляхом голосування, але сьогодні це право трансформувалося в обов'язок. Обов'язок прийти і віддати голос за кандидата, який зміг би набрати більшість і закінчити виборчі процедури в один тур. Це сьогодні важливо для миру і спокою в країні» , - підкреслив Сергій Жуков.

Член ради обласної організації партії «Громадянська позиція» Григорій Власов заявив, що висока явка на вибори і активна громадянська позиція людей є важливим елементом для стабілізації ситуації в нашій країні і що країні потрібен легітимний президент вже 26 травня.

«Дуже важливим елементом для стабілізації зовнішньої і внутрішньої політичної ситуації в нашій країні є висока явка і активна громадянська позиція людей. Також важливі відкритість і прозорість проведення цих виборів. Ми закликаємо громадян країни, нашої області та міста по можливості прийти на вибори і віддати свій голос», - погодився з колегами Григорій Власов.

Максим Курячий вважає, що вибори 25 травня - це вибори між миром і війною.

Він зазначив, що над Дніпропетровщиною нависла загроза вторгнення «зелених чоловічків».

«З 2010 по 2013 рік я очолював міську організацію партії «Батьківщина», керував фракцією «Батьківщина» у міській раді, тому що перед країною стояла тоді небезпека режиму Януковича. Ми цю небезпеку пережили, але сьогодні перед Україною стоїть черговий виклик. Виклик втрати державності, втрати країни. На кону стоять життя наших людей і наше майбутнє. Так повелося, що перед лицем небезпеки всі об'єднуються. І сьогодні всі громадяни України мають об'єднатися навколо вибору: мир чи війна. Вибори 25 травня - це вибори між добром і злом, миром і війною. 26 травня залежить від нашого вибору. Ми або приходимо на виборчі дільниці і голосуємо за Президента в один тур, або стаємо перед загрозою втрати життя. Над Дніпропетровщиною нависла загроза вторгнення «зелених чоловічків». Це в планах Путіна і в планах Кремля. 25 травня - це початок відродження нашої країни» , - пояснив Курячий.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...