App Store Google Play

Лист матері до Дніпропетровського Mайдану

23.05.2014 18:05
Лист матері до Дніпропетровського Mайдану

Революція гідності довела: головним рушійним елементом у побудові нової моделі суспільно - політичних відносин є народ. І саме громадяни покликані контролювати владу на всіх її рівнях та давати оцінки її діяльності, або ж бездіяльності.

Із самого початку створення Дніпропетровського Mайдану він став площиною не тільки активних дій наших громадян, а й політичним майданчиком для дискусій, обговорення актуальних моментів сьогодення та підтримки один одного.

Мало не щодня до активістів Mайдану звертаються городяни, які потребують або ж юридичних консультацій, або ж правової допомоги, чи просто дружньої поради, що робити далі.

У кожного своя окрема ситуація, чи проблема, яка потребує нагального вирішення. Звертаються і перевізники, яких вже дістали побори чиновників, і медики, які розповідають про корупцію в галузі охорони здоров'я , і громадяни, які постраждали від міліцейського свавілля.
На днях до нас із листом звернулась мешканка Дніпропетровська, яка з болем та розпачем розповіла про біду, яка трапилася з її сином. Лист матері до активістів Дніпропетровського Mайдану,а зараз вже до громадської організації «Майдан Січеслав», ми подаємо у скороченому варіанті, зберігши при цьому концептуальний зміст викладеної в ньому інформації.

"Мій син, Віталій Вдовік наразі перебуває за ґратами. Сталося це через конфлікт із очільником Дніпропетровського ДАІ Сергієм Волчковим.
Якось пізно ввечері мій син разом зі своїм другом проїжджали на автомобілі по вулиці Академіка Образцова мимо будинку, де мешкає пан Волчков. Стався конфлікт, який розпочався із словесної перепалки, погроз та нецензурної лайки з боку Волчкова, а далі словесне протистояння перейшло в бійку. У результаті -тілесні пошкодження середньої тяжкості з обох сторін.

Щоб якось «пом'якшити» покарання Віталію, Волчков прислав «переговірників» до старшого сина Володимира. Хлопці міцної спортивної статури недвозначно натякнули: сто тисяч доларів США і справа буде залагоджена, якщо ж ні, то Віталій за хуліганство отримає по «повній програмі».

Грошей таких у нашої родини, звісно ж, не було, і мій син,не без «допомоги» даішного керівника, сів за грати аж на сім років.

Як мати, я вважаю, що такий вирок не є справедливим. Тим більше, що на «розбори» до нашого будинку прийшов Волчков, а не мій син вчинив бійку біля його будинку. Мій син просто захищався від свавілля та вседозволеності очільника ДАІ. І конфлікт саме спровокував пан Волчков, а не мій син був ініціатором словесної перепалки, яка потім переросла у бійку.

До яких я тільки інстанцій не оббивала пороги. І зверталась до колишнього керівника міліції В. Бабенка, і до нинішнього керівника Г. Гогуадзе, писала листи до прокуратури. І хоча офіційно справу відправили на дорозслідування, результатів жодних на сьогодні не має.

Я вважаю, що такі люди, як Волчков, не мають морального права займати керівні посади. Щоправда його відсторонили від роботи на час дорозслідування, однак через два тижні ця людина знову посіла крісло керівника ДАІ.

Де шукати справедливість?

О. Вдовик, мати засудженого В. Вдовика».

Крик душі жінки, у якої син за хуліганство отримав максимальний термін ув'язнення, не може залишитися поза увагою громадськості.

Хіба для того стояв Майдан, щоб влада на місцях продовжувала вимагати хабарі, зловживати службовим становищем, прокручувати корупційні схеми тощо.

Ми вважаємо, що останню крапку в цій історії має поставити прокуратура, адже туди вже відправлено відповідне звернення.

Обіцяємо, що активісти Дніпропетровського Майдану та ГО «Майдан Січеслав» залишають за собою право взяти цю справу під контроль. Вже пора зрозуміти: в країні все змінилось, ми стали іншими, і в новому суспільстві не повинно бути місця корупції, хабарям та брехні.
Ми маємо від цього очиститись раз і назавжди.

Активісти Дніпропетровської ГО «Майдан Січеслав».
Голова правління ГО «Майдан Січеслав»-Романенко В.М.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...