App Store Google Play

Батальйон "Донбас" потрапив у засідку зі снайперами

23.05.2014 09:33
Батальйон "Донбас" потрапив у засідку зі снайперами

Батальйон "Донбас" у п'ятницю вранці потрапив у засідку в районі села Карлівки Донецької області, працювали снайпери, 9 поранених відвезли в лікарню.

Про це повідомив командир добровольчого батальйону територіальної оборони Донецької області "Донбас" Семен Семенченко в Facebook.

"Щойно в районі с. Карлівки Донецької області батальйон "Донбас" потрапив у засідку. Прийняв бій. Проти батальйону працюють автоматники, снайпери й РПГ", - написав він близько 7 ранку.

"Є поранені. Відійти не можемо, тому, що частина людей перебуває в оточенні", - повідомив Семенченко.

Пізніше до місця бою "підійшов БТР сепаратистів, підтяглися крупнокаліберні кулемети, закидають гранатами".

За словами Семенченка, за 15 км убік Красноармійська стоїть український армійський блок пост із чотирма БТРами, але підмоги не дають. "Усі мої звернення по телефону до командування армійських сил із проханням надіслати підкріплення почуті не були", - написав він.

Спершу підійти до поранених не можна було через снайперів, але "дев'ятеро поранених вивезені в лікарню".

У свою чергу, Дмитро Тимчук з "Інформаційного спротиву" написав: "По батальйону Донбас: частина батальйону потрапила в оточення в с. Карлівка Донецької області. У штабі АТО нас запевнили, що реагують. Ми відслідковуємо ситуацію".

За чверть 9 Тимчук написав: "Щойно повідомили - батальйон Донбас начебто прорвався, зараз зосередилися біля блок-посту армійських. Це попередні дані".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...