App Store Google Play

У Вільногірську обиратимуть Президента, який негайно об’єднає країну

22.05.2014 20:06
У Вільногірську обиратимуть Президента, який негайно об’єднає країну

Працівники Вільногірського гірничо-збагачувального комбінату (ГЗК) та скловиробного заводу вимагають миру і сподіваються, що Президент України буде обраний вже у першому турі.

 

Про це стало відомо під час зустрічі довірених осіб Петра Порошенка, депутатів Дніпропетровської обласної ради з громадою Вільногірська, на які були присутні близько 150 місцевих мешканців.

 

Основні питання, які піднімали раз-по-раз городяни під час зустрічі – це питання миру, спокою і стабільності, яких громадяни України вже зачекалися. Прості мешканці Вільногірська вкрай стурбовані ситуацією, що склалася на Сході України та намаганням певних політичних сил або зірвати вибори взагалі, або ж відтермінувати їх.

 

Люди неодноразово наголошували, що всі ми не маємо часу, щоб допустити ще три тижні очікування і бездіяльності, поки буде готуватися і проводитися другий тур президентських виборів. Не можна втрачати й дня, і навіть зайвої години, коли гинуть вояки і мирні громадяни, а держава зазнає гігантських фінансових і соціальних збитків.

 

Люди хочуть бачити в країні сильного, авторитетного президента, який буде здатний об’єднати країну, налагодити повноцінне економічне та соціальне життя.

 

Також під час зустрічі мешканці Вільногірська висловили значні претензії на адресу міського голови, якому депутати міської ради давно проголосили недовіру. Фактичне безвладдя в місті спонукає жителів промислового містечка вимагати одразу за президентськими виборами місцевих виборів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...