App Store Google Play

У Вільногірську обиратимуть Президента, який негайно об’єднає країну

22.05.2014 20:06
У Вільногірську обиратимуть Президента, який негайно об’єднає країну

Працівники Вільногірського гірничо-збагачувального комбінату (ГЗК) та скловиробного заводу вимагають миру і сподіваються, що Президент України буде обраний вже у першому турі.

 

Про це стало відомо під час зустрічі довірених осіб Петра Порошенка, депутатів Дніпропетровської обласної ради з громадою Вільногірська, на які були присутні близько 150 місцевих мешканців.

 

Основні питання, які піднімали раз-по-раз городяни під час зустрічі – це питання миру, спокою і стабільності, яких громадяни України вже зачекалися. Прості мешканці Вільногірська вкрай стурбовані ситуацією, що склалася на Сході України та намаганням певних політичних сил або зірвати вибори взагалі, або ж відтермінувати їх.

 

Люди неодноразово наголошували, що всі ми не маємо часу, щоб допустити ще три тижні очікування і бездіяльності, поки буде готуватися і проводитися другий тур президентських виборів. Не можна втрачати й дня, і навіть зайвої години, коли гинуть вояки і мирні громадяни, а держава зазнає гігантських фінансових і соціальних збитків.

 

Люди хочуть бачити в країні сильного, авторитетного президента, який буде здатний об’єднати країну, налагодити повноцінне економічне та соціальне життя.

 

Також під час зустрічі мешканці Вільногірська висловили значні претензії на адресу міського голови, якому депутати міської ради давно проголосили недовіру. Фактичне безвладдя в місті спонукає жителів промислового містечка вимагати одразу за президентськими виборами місцевих виборів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...