App Store Google Play

Студенти проведуть Фестиваль народів світу

22.05.2014 18:00
Студенти проведуть Фестиваль народів світу

Завтра, 23 травня 2014 року,з 15.00 до 18.00 у Літньому театрі парку Шевченка пройде Фестиваль народів світу. Студенти 13 вишів регіону розкажуть гостям про традиції та культурні особливості різних народів. Зокрема, будуть представлені національні страви та костюми.

Перед початком концертної програми о 13.00 пройде патріотичний квест «Єдиний світ», до участі у якому запрошують молодь міста та області. Ініціатива проведення фестивалю належить Дніпропетровській обласній молодіжній адміністрації. Яскраве дійство, яке буде сповнене сюрпризів і незабутніх вражень, пройде у рамках обласної програми «Гарний настрій - запорука миру». Вхід вільний. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Стати учасником патріотичного квесту «Єдиний світ» можна за попередньою реєстрацією. Для цього у день фестивалю необхідно прийти до Академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка о 12.30 та внести себе до списку діючих команд. Пригодницька гра стартує о 13.00. Точка початку маршруту учасників - театр ім. Т.Г. Шевченка, кінцевий пункт призначення гри - парк ім.Т.Г.Шевченка.
Після завершення квесту пройде відкриття Фестивалю народів світу. Студенти представлять страви національної кухні понад десяти країн Європи та світу. Скуштувати смакощі зможуть усі охочі. 

У ході концертної програми глядачі зможуть побачити національні вбрання народів Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Греції, Ізраїлю, Кореї, Литви, Молдови, Нігерії, Німеччини, Росії, України та Франції. У підготовці до фестивалю студентство співпрацювало безпосередньо з національними спільнотами.

Загалом, у рамках фестивалю команди-учасники змагатимуться окремо у 3-х номінаціях: «Краща презентація країни», «Кращий пісенний номер» та «Краща танцювальна постановка». Передбачено також гран-прі фестивалю «Інтернаціональний вищий навчальний заклад». Його зможе отримати команда, яку визнають кращою за підсумками усіх номінацій.

Переможців обиратиме незалежне журі. До його складу увійшли представники громадських організацій області, а також експерти у сферах вокалу, хореографії та кулінарії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...