App Store Google Play

Студенти проведуть Фестиваль народів світу

22.05.2014 18:00
Студенти проведуть Фестиваль народів світу

Завтра, 23 травня 2014 року,з 15.00 до 18.00 у Літньому театрі парку Шевченка пройде Фестиваль народів світу. Студенти 13 вишів регіону розкажуть гостям про традиції та культурні особливості різних народів. Зокрема, будуть представлені національні страви та костюми.

Перед початком концертної програми о 13.00 пройде патріотичний квест «Єдиний світ», до участі у якому запрошують молодь міста та області. Ініціатива проведення фестивалю належить Дніпропетровській обласній молодіжній адміністрації. Яскраве дійство, яке буде сповнене сюрпризів і незабутніх вражень, пройде у рамках обласної програми «Гарний настрій - запорука миру». Вхід вільний. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Стати учасником патріотичного квесту «Єдиний світ» можна за попередньою реєстрацією. Для цього у день фестивалю необхідно прийти до Академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка о 12.30 та внести себе до списку діючих команд. Пригодницька гра стартує о 13.00. Точка початку маршруту учасників - театр ім. Т.Г. Шевченка, кінцевий пункт призначення гри - парк ім.Т.Г.Шевченка.
Після завершення квесту пройде відкриття Фестивалю народів світу. Студенти представлять страви національної кухні понад десяти країн Європи та світу. Скуштувати смакощі зможуть усі охочі. 

У ході концертної програми глядачі зможуть побачити національні вбрання народів Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Греції, Ізраїлю, Кореї, Литви, Молдови, Нігерії, Німеччини, Росії, України та Франції. У підготовці до фестивалю студентство співпрацювало безпосередньо з національними спільнотами.

Загалом, у рамках фестивалю команди-учасники змагатимуться окремо у 3-х номінаціях: «Краща презентація країни», «Кращий пісенний номер» та «Краща танцювальна постановка». Передбачено також гран-прі фестивалю «Інтернаціональний вищий навчальний заклад». Його зможе отримати команда, яку визнають кращою за підсумками усіх номінацій.

Переможців обиратиме незалежне журі. До його складу увійшли представники громадських організацій області, а також експерти у сферах вокалу, хореографії та кулінарії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...