App Store Google Play

Змінивши табір Медведчука на кольори Майдану, Краснов отримав 11 млн

21.05.2014 10:43
Змінивши табір Медведчука на кольори Майдану, Краснов отримав 11 млн

ДП «Придніпровська залізниця» 4 травня за результатами тендерів уклало угоди з ПАТ «Трансмаш» на послуги з капітального ремонту машин на загальну суму 11,10 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

З цієї суми 4,50 млн грн. піде на ремонт двох машин ПМГ. Ще 6,60 млн грн. витратять на ремонт двох машин ВПО-3000.

У переліку робіт на усі машини: миття та повне розбирання, відновлення посадок і спряжень, капітальний ремонт або заміна комплектуючих виробів і агрегатів, 100% заміна дефектних частин, повне обстеження колісних пар і повна ревізія буксових вузлів.

Акції фірми «Трансмаш» розподілені між трьома власниками.

По 24% мають австрієць Карл Контрус та австрійська компанія «Нота Бетайлігунген ГмбХ» (Nota Beteiligungen GmbH), яка за даними австрійського реєстру компаній записна на Арменака Утюдьяна (Armenak Utudjian), відомого як юрист віденської фірми «Graft&Pitkowitz».

Разом з тим 48% належить дніпропетровському ПАТ «Тако». Основними власниками «Тако» є директор «Дніпропетровського стрілочного заводу» Сергій Тараненко та акціонер цього заводу Загід Краснов.

Наприкінці 2012 р. Краснов агітував за Митний Союз. Він вів круглий стіл у Дніпропетровську на цю тему разом з кумом Володимира Путіна Віктором Медведчуком та його радником Сергієм Глазьєвим, а також народним депутатом від Партії регіонів Олегом Царьовим.

Тепер на своїй сторінці у соцмережі Facebook Краснов називає себе людиною, яка «з перших днів стояв на Майдані».

Єдиним конкурентом «Трансмашу» на обох тендерах було ПАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод».

Тепер Краснов доводить, що він всією душею за Майдан, який виник через бажання Януковича запхати Україну до Митного союзу.

НАШІ ГРОШІ

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...