App Store Google Play

Змінивши табір Медведчука на кольори Майдану, Краснов отримав 11 млн

21.05.2014 10:43
Змінивши табір Медведчука на кольори Майдану, Краснов отримав 11 млн

ДП «Придніпровська залізниця» 4 травня за результатами тендерів уклало угоди з ПАТ «Трансмаш» на послуги з капітального ремонту машин на загальну суму 11,10 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

З цієї суми 4,50 млн грн. піде на ремонт двох машин ПМГ. Ще 6,60 млн грн. витратять на ремонт двох машин ВПО-3000.

У переліку робіт на усі машини: миття та повне розбирання, відновлення посадок і спряжень, капітальний ремонт або заміна комплектуючих виробів і агрегатів, 100% заміна дефектних частин, повне обстеження колісних пар і повна ревізія буксових вузлів.

Акції фірми «Трансмаш» розподілені між трьома власниками.

По 24% мають австрієць Карл Контрус та австрійська компанія «Нота Бетайлігунген ГмбХ» (Nota Beteiligungen GmbH), яка за даними австрійського реєстру компаній записна на Арменака Утюдьяна (Armenak Utudjian), відомого як юрист віденської фірми «Graft&Pitkowitz».

Разом з тим 48% належить дніпропетровському ПАТ «Тако». Основними власниками «Тако» є директор «Дніпропетровського стрілочного заводу» Сергій Тараненко та акціонер цього заводу Загід Краснов.

Наприкінці 2012 р. Краснов агітував за Митний Союз. Він вів круглий стіл у Дніпропетровську на цю тему разом з кумом Володимира Путіна Віктором Медведчуком та його радником Сергієм Глазьєвим, а також народним депутатом від Партії регіонів Олегом Царьовим.

Тепер на своїй сторінці у соцмережі Facebook Краснов називає себе людиною, яка «з перших днів стояв на Майдані».

Єдиним конкурентом «Трансмашу» на обох тендерах було ПАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод».

Тепер Краснов доводить, що він всією душею за Майдан, який виник через бажання Януковича запхати Україну до Митного союзу.

НАШІ ГРОШІ

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...