App Store Google Play

«Правий сектор» готує партизанську війну в Криму

21.05.2014 10:03
«Правий сектор» готує партизанську війну в Криму

Лідер партії «Правий сектор» Дмитро Ярош збирається розпустити МВС і озброїти громадян. Відповідаючи на запитання глядачів програми «Свобода слова», кандидат в президенти розповів, як збирається повертати Крим, та хто буде партизанити на півострові за Україну.

 

Крим доведеться повертати зі зброєю в руках, переконаний лідер «Правого сектору». Після виборів кандидат в президенти планує розпочати агентурну діяльність в Криму та створити партизанське підпілля.

 

– Там має бути розбудована потужна агентурна мережа військової розвідки, служби безпеки України, служби зовнішньої розвідки України. І за рахунок агентурної діяльності можна багато чого зробити, щоб показати Росію як окупанта в Криму, – сказав Ярош. – Також – це підготовка партизанської війни на півострові, бо Росія просто так звідти не піде, швидше за все це буде збройний шлях.

 

Ключову роль у партизанській війні можуть відіграти кримські татари.

 

– Одним із найголовніших факторів визволення Криму будуть кримські татари. І цей народ треба максимально підтримувати, давати їм можливість вести боротьбу і політичними, і іншими методами за утвердження там як корінного народу.

 

Ярош також розповів, як збирається навести порядок на Сході, та чому для цього потрібно розпускати МВС.

 

– Краще не мати взагалі міліцейської системи, аніж мати таку, якою вона є зараз. Тут найкращий грузинський варіант – розпуск міністерства внутрішніх справ, набирання якісно інших молодих кадрів, побудова всієї вертикалі з нуля. МВС – це ракова пухлина на тілі народу, – вважає Ярош. – Треба набирати прямо з училищ молоді кадрів і розставляти по вертикалі. Окрім того, систем а потребує радикального скорочення.

 

Саме для захисту від міліцейського свавіллі українці повинні мати право на володіння зброєю, переконаний лідер «Правого сектору».

 

– Озброїти максимально українців – це не тільки дотримання в середині держави прав громадян, бо  кожен міліціонер подумає: катувати людей в застінках райвідділку, коли у них є зброя, чи ні. Це запорука національної безпеки України, бо ворог, який приходить на чужу землю, найбільше боїться партизанської війни. – переконаний Ярош.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...