App Store Google Play

На президентських виборах лідирує Петро Порошенко - опитування

21.05.2014 09:55
На президентських виборах лідирує Петро Порошенко - опитування

І в першому, і в другому турі президентських виборів народний депутат Петро Порошенко має всі шанси на перемогу. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного центром СОЦІС, Київським міжнародним інститутом соціології та соціологічною групою Рейтинг, повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

 

За даними опитування, за Петра Порошенка готові в першому турі проголосувати 34 % опитаних виборців. За Юлію Тимошенко готові віддати свої голоси 6,5 % виборців, за Сергія Тігіпка - 5,8 %, за Олега Ляшка- 4,1 %, за Анатолія Гриценка - 4 % відповідно. Михайло Добкін набирає 3,5 %. Петро Симоненко - 2,2 %, Ольга Богомолець - 1,9 %. Олег Тягнибок - 1,3 %. За Дмитра Яроша готові проголосувати - 0,6 % відповідно. Не визначилися зі своїм вибором 23,4 % опитаних, а 11,7 % не збираються брати участь у виборах. Серед тих, хто візьме участь у виборах і визначився зі своїм вибором, за Петра Порошенко готові проголосувати в першому турі 53,2 %, за Юлію Тимошенко - 10,2 %.

 

Якщо до другого туру вийдуть Порошенко і Тимошенко, Порошенко підтримають 51,3 % опитаних, Тимошенко - 10 % від загальної кількості опитаних, 83,7 % і 16,7 % серед тих, хто визначився зі своїм вибором і прийде на голосування. Якщо до другого туру вийдуть Порошенко і Тігіпко, Порошенко, за даними дослідження, підтримають 54,7 %, Тігіпко - 13,8 %.

 

Також виконавчий директор КМІС Наталія Харченко зазначила, що був проведений додаткове опитування, за яку партію проголосували б респонденти, якби вибори до парламенту відбулися найближчої неділі. Відповідно до даних, 17 % опитаних готові підтримати партію Порошенка «Солідарність», 11 % - партію Батьківщина, 8 % - УДАР, 6 % - Партію регіонів, 5 % - Радикальну партію Олега Ляшка, 4 % - ВО Свобода.

 

Опитування було проведено центром СОЦИС, КМІС і групою Рейтинг з 8 по 13 травня, опитано 6200 респондентів (по 2067 респондентів для кожного соціологічного центру) у всіх регіонах України, за винятком Автономної Республіки Крим. Дослідження проведене методом інтерв'ю, статистична похибка не вище 0,8 %.

 

Нагадаємо, за результатами соцопитування, проведеного з 9 по 16 квітня 2014 року, на президентських виборах, Петра Порошенка готові були підтримати 32,9 % українців. Другу позицію посідає Юлія Тимошенко - 9,5 %. Що стосується можливого другого туру, якби в нього пройшли Порошенко і Тимошенко, Порошенко набрав би 49,3 % голосів, Тимошенко - 12,5 %. Соцопитування проводилося чотирма соцслужбами (Центром соціальних і маркетингових досліджень СОЦИС, Київським міжнародним інститутом соціології, соціологічною групою Рейтинг і Центром Разумкова) на замовлення Всеукраїнської громадської організації Комітет виборців України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...