App Store Google Play

Дніпропетровський люстраційний комітет відправив Гогуадзе у відставку

21.05.2014 18:40
Дніпропетровський люстраційний комітет відправив Гогуадзе у відставку

Виконувач обов'язки начальника МВС у Дніпропетровській області Георгій Гогуадзе написав на ім'я міністра МВС рапорт з проханням прийняти його відставку. Це сталося 21 травня близько 18 години під час круглого столу в приміщенні ГУМВС області на вулиці Червоній, 21.

Рапорт був складений на вимогу люстраційного комітету, який висловив низку претензій на адресу керманича відомства.
Найголовніша стосувалась призначень на посади в слідчі органи, обласне та міське ДАІ осіб, які заплямували себе корупційною та протиправною діяльністю в останні роки.

Зокрема, Гогуадзе повернув на посаду начальника ДАІ Сергія Волчкова, проти якого прокуратура має три кримінальних провадження.
Круглий стіл став можливий завдяки масовому мітингу під стінами ГУМВС, в якому, крім представників люстраційного комітету та Євромайдану, взяли участь активісти Правого Сектору, Свободи та інших патріотичних партій та громадських організацій Дніпропетровщини.

На вимогу мітингувальників, своєрідним ватажком яких став голова люстраційного комітету України Єгор Соболєв, Георгій Гогуадзе прибув на своє робоче місце, хоча упродовж більше, ніж півгодини охорона стверджувала, що його немає в місті і не буде.

Коли група переговорників таки увійшла в будівлю, їх вразило потрійне коло охорони. В останньому було задіяно близько 100 офіцерів та курсантів МВС, більшість - у повному бойовому спорядженні (бронежилети, військові шоломи, маски, наколінники, вогнепальна зброя тощо). Традиційно виявилося, що від громадськості правоохоронці захищаються значно краще, аніж на блок-постах від сепаратистів.

Представники Правого сектору вже готові був ламати двері, аби увійти в будівлю, втім правоохоронці вчасно схаменулись і відступили.
Гогуадзе пообіцяв журналістам та представникам люстраційного комітету ініціювати засідання спеціальної комісії з внутрішніх розслідувань стосовно всіх осіб, названих громадськістю як таких, що потребують люстрації, а також за фактами зловживань або нехтування міліціянтами службовими обов'язками.

Рапорт Георгія Гогуадзе голова люстраційного комітету України пообіцяв вже завтра передати міністру МВС Арсену Авакову та домогтися відповіді на питання чи має він намір його задовольнити.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...