App Store Google Play

Дніпропетровський люстраційний комітет відправив Гогуадзе у відставку

21.05.2014 18:40
Дніпропетровський люстраційний комітет відправив Гогуадзе у відставку

Виконувач обов'язки начальника МВС у Дніпропетровській області Георгій Гогуадзе написав на ім'я міністра МВС рапорт з проханням прийняти його відставку. Це сталося 21 травня близько 18 години під час круглого столу в приміщенні ГУМВС області на вулиці Червоній, 21.

Рапорт був складений на вимогу люстраційного комітету, який висловив низку претензій на адресу керманича відомства.
Найголовніша стосувалась призначень на посади в слідчі органи, обласне та міське ДАІ осіб, які заплямували себе корупційною та протиправною діяльністю в останні роки.

Зокрема, Гогуадзе повернув на посаду начальника ДАІ Сергія Волчкова, проти якого прокуратура має три кримінальних провадження.
Круглий стіл став можливий завдяки масовому мітингу під стінами ГУМВС, в якому, крім представників люстраційного комітету та Євромайдану, взяли участь активісти Правого Сектору, Свободи та інших патріотичних партій та громадських організацій Дніпропетровщини.

На вимогу мітингувальників, своєрідним ватажком яких став голова люстраційного комітету України Єгор Соболєв, Георгій Гогуадзе прибув на своє робоче місце, хоча упродовж більше, ніж півгодини охорона стверджувала, що його немає в місті і не буде.

Коли група переговорників таки увійшла в будівлю, їх вразило потрійне коло охорони. В останньому було задіяно близько 100 офіцерів та курсантів МВС, більшість - у повному бойовому спорядженні (бронежилети, військові шоломи, маски, наколінники, вогнепальна зброя тощо). Традиційно виявилося, що від громадськості правоохоронці захищаються значно краще, аніж на блок-постах від сепаратистів.

Представники Правого сектору вже готові був ламати двері, аби увійти в будівлю, втім правоохоронці вчасно схаменулись і відступили.
Гогуадзе пообіцяв журналістам та представникам люстраційного комітету ініціювати засідання спеціальної комісії з внутрішніх розслідувань стосовно всіх осіб, названих громадськістю як таких, що потребують люстрації, а також за фактами зловживань або нехтування міліціянтами службовими обов'язками.

Рапорт Георгія Гогуадзе голова люстраційного комітету України пообіцяв вже завтра передати міністру МВС Арсену Авакову та домогтися відповіді на питання чи має він намір його задовольнити.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...