App Store Google Play

Прокуратура знайшла низку порушень у проведенні мобілізації

20.05.2014 13:47
Прокуратура знайшла низку порушень у проведенні мобілізації
Прокуратурою області проведено перевірки додержання вимог Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Про це повідомили у прес-службі відомства.

Проведеними перевірками встановлено, що в порушення Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» органами виконавчої влади та місцевого самоврядування не розроблено довготермінових і річних програм мобілізаційної підготовки, не укладено договорів (контрактів) на виконання мобілізаційних завдань, не здійснено методичного забезпечення тощо.

На усунення виявлених порушень прокуратурою внесені подання.

Крім того, виявлено правопорушення, здійснені посадовими особами транспортних підприємств щодо виконання мобілізаційних завдань.

Так, прокуратурою Дніпропетровського району встановлено, що 30 квітня поточного року товариство з обмеженою відповідальністю отримало частковий наряд на поставку паливозаправника з часткової мобілізації до військової частини. Однак до теперішнього часу мобілізаційне завдання не виконано, транспортний засіб для передачі військовим формуванням не підготовлено та для потреб часткової мобілізації до військової частини не надано.

На усунення виявленого порушення прокурором Дніпропетровського району внесено подання, яке на теперішній час перебуває на виконанні.

За результатами проведеної перевірки органами прокуратури області розпочато дві кримінальні провадження та внесено 13 подань про усунення виявлених порушень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...