App Store Google Play

Прокуратура знайшла низку порушень у проведенні мобілізації

20.05.2014 13:47
Прокуратура знайшла низку порушень у проведенні мобілізації
Прокуратурою області проведено перевірки додержання вимог Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Про це повідомили у прес-службі відомства.

Проведеними перевірками встановлено, що в порушення Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» органами виконавчої влади та місцевого самоврядування не розроблено довготермінових і річних програм мобілізаційної підготовки, не укладено договорів (контрактів) на виконання мобілізаційних завдань, не здійснено методичного забезпечення тощо.

На усунення виявлених порушень прокуратурою внесені подання.

Крім того, виявлено правопорушення, здійснені посадовими особами транспортних підприємств щодо виконання мобілізаційних завдань.

Так, прокуратурою Дніпропетровського району встановлено, що 30 квітня поточного року товариство з обмеженою відповідальністю отримало частковий наряд на поставку паливозаправника з часткової мобілізації до військової частини. Однак до теперішнього часу мобілізаційне завдання не виконано, транспортний засіб для передачі військовим формуванням не підготовлено та для потреб часткової мобілізації до військової частини не надано.

На усунення виявленого порушення прокурором Дніпропетровського району внесено подання, яке на теперішній час перебуває на виконанні.

За результатами проведеної перевірки органами прокуратури області розпочато дві кримінальні провадження та внесено 13 подань про усунення виявлених порушень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...