App Store Google Play

Петро Порошенко в Дніпропетровську відвідав поранених гвардійців

20.05.2014 11:21
Петро Порошенко в Дніпропетровську відвідав поранених гвардійців

Під час робочого візит на Дніпропетровщину кандидат на пост Президента України, народний депутат Петро Порошенко відвідав Дніпропетровську обласну клінічну лікарню ім. Мечникова, повідомляє сайт Національної гвардії України.

 

Під час візитів до лікарняного закладу він відвідав військовослужбовців Національної гвардії України, які отримали поранення під час АТО.

 

Петро Порошенко під час бесіди з командиром Луцького полку НГУ підполковником Степаном Логушем дізнався подробиці подій під час яких військовослужбовці отримали поранення і умови їх лікування.

 

Степан Логуш запевнив, що умови в яких перебувають бійці в лікарні вважає дуже хорошими і на питання від народного депутата про допомогу офіцер відповів, що всього достатньо і він усім задоволений.

 

А дружина Степана Логуша - Марія, під час спілкування підкреслила, що лікарі зробили все можливе для одужання її чоловіка і подякувала всіх співробітників медичного закладу за якісне лікування, тепло і турботу до військовослужбовців.

 

У свою чергу Петро Порошенко побажав усім якнайшвидшого одужання і Зазначив, що він зробить все можливе для поліпшення забезпечення військовослужбовців Національної гвардії та підвищення обороноздатності країни.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...