App Store Google Play

Петро Порошенко в Дніпропетровську відвідав поранених гвардійців

20.05.2014 11:21
Петро Порошенко в Дніпропетровську відвідав поранених гвардійців

Під час робочого візит на Дніпропетровщину кандидат на пост Президента України, народний депутат Петро Порошенко відвідав Дніпропетровську обласну клінічну лікарню ім. Мечникова, повідомляє сайт Національної гвардії України.

 

Під час візитів до лікарняного закладу він відвідав військовослужбовців Національної гвардії України, які отримали поранення під час АТО.

 

Петро Порошенко під час бесіди з командиром Луцького полку НГУ підполковником Степаном Логушем дізнався подробиці подій під час яких військовослужбовці отримали поранення і умови їх лікування.

 

Степан Логуш запевнив, що умови в яких перебувають бійці в лікарні вважає дуже хорошими і на питання від народного депутата про допомогу офіцер відповів, що всього достатньо і він усім задоволений.

 

А дружина Степана Логуша - Марія, під час спілкування підкреслила, що лікарі зробили все можливе для одужання її чоловіка і подякувала всіх співробітників медичного закладу за якісне лікування, тепло і турботу до військовослужбовців.

 

У свою чергу Петро Порошенко побажав усім якнайшвидшого одужання і Зазначив, що він зробить все можливе для поліпшення забезпечення військовослужбовців Національної гвардії та підвищення обороноздатності країни.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...