App Store Google Play

Соболєв розповів, як дніпропетровцям змінити главу обласної міліції

19.05.2014 14:39
Соболєв розповів, як дніпропетровцям змінити главу обласної міліції

16 травня, на прес-конференції в Українському антикризовому медіа центрі голова люстраційного комітету Єгор Соболєв розповів про труднощі, з якими стикається люстраційний комітет при проведенні відкритих конкурсів за призначенням обласних керівників управлінь міліції.

В рамках відкритих конкурсів за призначенням глав обласних УВС кожна людина мала можливість висунути свою кандидатуру на цей пост, якщо кандидат відповідав сформованим МВС вимогам, які були вивішені на сайті відомства. Громадськість могла заявити про те, чи були пов'язані з ім'ям того чи іншого кандидата скандали і факти правопорушень.

У Львові з 16 кандидатів громадський контроль пройшов тільки один - Дмитро Загарія. Він пішов з міліції в 2005 році, має бойове поранення, живе в 2-кімнатній квартирі і їздить на автомобілі «Шкода».
Міністерство довго його не призначало, але було змушене це зробити під тиском громадськості.

Ще в 7 областях відкриті конкурси були оголошені, але фактично не проводяться. Чотири тижні кадрова комісія не збиралася.
Конкурси в 10 Південно-східних областях, в т. ч. Дніпропетровській області, навіть не були оголошені.

«До чого призводить збереження старих кадрів на вищих постах міліції, ми бачимо на прикладі Одеської області.
Я намагався отримати у Арсена Авакова пояснення, чому не призначили конкурс, але не зміг», - зізнається Єгор Соболєв.

У Дніпропетровській області без конкурсу був призначений начальником обласного УВС Георгій Гогуадзе, проти призначення якого виступили місцеві активісти.

«Наскільки мені відомо, під час антитерористичної операції він 3 тижні перебував у відпустці в Італії.
Це в той час, коли громадськості Дніпропетровщини докладає всіх зусиль для збереження стабільності в регіоні», - підкреслив Єгор Соболєв.

Голова люстраційного комітету закликав оголосити конкурс в тих областях, де його ще не провели, аби ніде більше не повторилася одеська трагедія.

На питання, що робити дніпропетровцям, щоб домогтися проведення відкритого конкурсу в своїй області, Єгор Соболєв відповів: «Громадськість може застосовувати всі ненасильницькі методи тиску на керівництво МВС і особисто на Арсена Авакова. Писати скарги, влаштовувати пікети, висвітлювати в ЗМІ факти бездіяльності або порушення законності з боку керівників МВС».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...