App Store Google Play

Соболєв розповів, як дніпропетровцям змінити главу обласної міліції

19.05.2014 14:39
Соболєв розповів, як дніпропетровцям змінити главу обласної міліції

16 травня, на прес-конференції в Українському антикризовому медіа центрі голова люстраційного комітету Єгор Соболєв розповів про труднощі, з якими стикається люстраційний комітет при проведенні відкритих конкурсів за призначенням обласних керівників управлінь міліції.

В рамках відкритих конкурсів за призначенням глав обласних УВС кожна людина мала можливість висунути свою кандидатуру на цей пост, якщо кандидат відповідав сформованим МВС вимогам, які були вивішені на сайті відомства. Громадськість могла заявити про те, чи були пов'язані з ім'ям того чи іншого кандидата скандали і факти правопорушень.

У Львові з 16 кандидатів громадський контроль пройшов тільки один - Дмитро Загарія. Він пішов з міліції в 2005 році, має бойове поранення, живе в 2-кімнатній квартирі і їздить на автомобілі «Шкода».
Міністерство довго його не призначало, але було змушене це зробити під тиском громадськості.

Ще в 7 областях відкриті конкурси були оголошені, але фактично не проводяться. Чотири тижні кадрова комісія не збиралася.
Конкурси в 10 Південно-східних областях, в т. ч. Дніпропетровській області, навіть не були оголошені.

«До чого призводить збереження старих кадрів на вищих постах міліції, ми бачимо на прикладі Одеської області.
Я намагався отримати у Арсена Авакова пояснення, чому не призначили конкурс, але не зміг», - зізнається Єгор Соболєв.

У Дніпропетровській області без конкурсу був призначений начальником обласного УВС Георгій Гогуадзе, проти призначення якого виступили місцеві активісти.

«Наскільки мені відомо, під час антитерористичної операції він 3 тижні перебував у відпустці в Італії.
Це в той час, коли громадськості Дніпропетровщини докладає всіх зусиль для збереження стабільності в регіоні», - підкреслив Єгор Соболєв.

Голова люстраційного комітету закликав оголосити конкурс в тих областях, де його ще не провели, аби ніде більше не повторилася одеська трагедія.

На питання, що робити дніпропетровцям, щоб домогтися проведення відкритого конкурсу в своїй області, Єгор Соболєв відповів: «Громадськість може застосовувати всі ненасильницькі методи тиску на керівництво МВС і особисто на Арсена Авакова. Писати скарги, влаштовувати пікети, висвітлювати в ЗМІ факти бездіяльності або порушення законності з боку керівників МВС».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...