App Store Google Play

Дніпропетровщина до виборів Президента готова – ОДА

19.05.2014 16:48
Дніпропетровщина до виборів Президента готова – ОДА

На Дніпропетровщині створені умови для проведення відкритих та демократичних виборів

 

Всі кандидати в Президенти України мали можливість провести широку агітаційну кампанію на території області. Для розміщення інформації про кандидатів на Дніпропетровщині були надані зовнішні рекламні конструкції, 41 місцева газета і 11 телерадіокомпаній регіону, що забезпечують рівні умови для надання друкованих площ та ефірного часу для передвиборчої агітації. Оперативним регіональним штабом проведено огляд всіх виборчих дільниць, встановлено та вирішено низку проблемних питань.

 

З 19 по 21 травня Оперативний регіональний штаб спільно із співробітниками ГУМВС у Дніпропетровській області проведе моніторинг готовності 23 міських та районних відділів міліції щодо запобігання провокацій і забезпечення громадського порядку в день виборів.

 

Співробітники штабу проведуть повторну перевірку 30 дільничних виборчих комісій, в яких були установлені проблеми з матеріально-технічного забезпечення.

 

Також вибірково спільно з фахівцями «Укртелеком» буде перевірено 20-25 виборчих комісій у різних містах області на предмет забезпечення надійним зв'язком.

 

Протягом квітня спостерігачі від ОБСЄ та Національного Демократичного Інституту відвідали 6 міст і 14 районів області, де проаналізували проведення виборчого процесу. За підсумками спостерігачі задоволені ходом підготовки до виборів.

 

Нагадаємо, що одночасно з виборами Президента України жителі міст обласного значення Жовтих Вод, Першотравенська, районних центрів Верхньодніпровська і П'ятихаток оберуть міських голів, а окремі сільські громади керівників селищ і сіл: Новомиколаївського селищного голову Верхньодніпровського району та Курилівського селищного голову Петриківського району, Партизанського сільського голову Дніпропетровського району, Очеретуватського сільського голову Магдалинівського району, Миколаївського сільського голову Новомосковського району , Сурсько-Михайлівського сільського голову Солонянського району , Володимирського сільського голову Томаківського району.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...