App Store Google Play

Дніпропетровщина до виборів Президента готова – ОДА

19.05.2014 16:48
Дніпропетровщина до виборів Президента готова – ОДА

На Дніпропетровщині створені умови для проведення відкритих та демократичних виборів

 

Всі кандидати в Президенти України мали можливість провести широку агітаційну кампанію на території області. Для розміщення інформації про кандидатів на Дніпропетровщині були надані зовнішні рекламні конструкції, 41 місцева газета і 11 телерадіокомпаній регіону, що забезпечують рівні умови для надання друкованих площ та ефірного часу для передвиборчої агітації. Оперативним регіональним штабом проведено огляд всіх виборчих дільниць, встановлено та вирішено низку проблемних питань.

 

З 19 по 21 травня Оперативний регіональний штаб спільно із співробітниками ГУМВС у Дніпропетровській області проведе моніторинг готовності 23 міських та районних відділів міліції щодо запобігання провокацій і забезпечення громадського порядку в день виборів.

 

Співробітники штабу проведуть повторну перевірку 30 дільничних виборчих комісій, в яких були установлені проблеми з матеріально-технічного забезпечення.

 

Також вибірково спільно з фахівцями «Укртелеком» буде перевірено 20-25 виборчих комісій у різних містах області на предмет забезпечення надійним зв'язком.

 

Протягом квітня спостерігачі від ОБСЄ та Національного Демократичного Інституту відвідали 6 міст і 14 районів області, де проаналізували проведення виборчого процесу. За підсумками спостерігачі задоволені ходом підготовки до виборів.

 

Нагадаємо, що одночасно з виборами Президента України жителі міст обласного значення Жовтих Вод, Першотравенська, районних центрів Верхньодніпровська і П'ятихаток оберуть міських голів, а окремі сільські громади керівників селищ і сіл: Новомиколаївського селищного голову Верхньодніпровського району та Курилівського селищного голову Петриківського району, Партизанського сільського голову Дніпропетровського району, Очеретуватського сільського голову Магдалинівського району, Миколаївського сільського голову Новомосковського району , Сурсько-Михайлівського сільського голову Солонянського району , Володимирського сільського голову Томаківського району.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...