App Store Google Play

В штабі Порошенка не бояться «брудних технологій» політичних невдах

16.05.2014 11:45
В штабі Порошенка не бояться «брудних технологій» політичних невдах

Українська політика, на жаль, поки ще не виросла, тому місцеві політики не можуть обійтися без брудних технологій, вважає уповноважена особа кандидата в Президенти України Петра Порошенка Дмитро Співак.

 

«На жаль, це сумна традиція і манера роботи певних політтехнологів, які працюють на політичних невдах. Людям, рейтинг яких – нижче плінтуса нічого не залишається, як поколупатися в брудній білизні», - прокоментував останні матеріали про Петра Олексійовича його представник.

 

Він вважає, що подібні речі залишаться на совісті авторів, хоча й жалкує, що великі гроші витрачаються на погані речі, коли в країні сотні тисяч нужденних людей.

 

«Мільйонними накладами зараз друкуються газети, в яких публікують відверті вигадки, навіть не прикрашені правдою. Краще б ці люди віддали гроші  на дитячі будинки чи допомогу малозабезпеченим родинам. Вони не враховують просту річ: Революція Гідності, Майдан (який не в Києві, а у серці кожного з тих, хто там був або співчував) змінили людей, змінили суспільство. Сьогодні це вже не пройде! В час інтернету, коли вся інформація доступна і може бути перевірена, такі технології – дурниця. Тим пак, що кандидат Порошенко, його статки, його родина, бізнес – все відкрито і прозоро. Мені особисто здається, чим більше опоненти наші будуть займатися такою анти-агітацією, тим більше ми впевнюємося в тому, що Петро Олексійович здобуде перемогу вже в першому турі 25 травня», - заявив Дмитро Співак.

 

Уповноважена особа Порошенка впевнений, що вибори пройдуть вдало і жодним провокаторам не вдасться їх зірвати, саботуючи роботу окремих дільничних чи окружних комісій.

 

«Не дочекаєтесь! По-перше, як би не намагалися наші опоненти зірвати вибори, вони пройдуть. І ми над цим працюємо. А по-друге, якщо якісь кандидати, відправивши своїх представників у комісії, потім відкличуть цих людей – я хочу бачити, як вони визнаватимуть вибори недійсними і пояснювати такі свої дії. Вибори 25 травня відбудуться і ми переможемо», - запевнив журналістів Дмитро Співак.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...