App Store Google Play

В штабі Порошенка не бояться «брудних технологій» політичних невдах

16.05.2014 11:45
В штабі Порошенка не бояться «брудних технологій» політичних невдах

Українська політика, на жаль, поки ще не виросла, тому місцеві політики не можуть обійтися без брудних технологій, вважає уповноважена особа кандидата в Президенти України Петра Порошенка Дмитро Співак.

 

«На жаль, це сумна традиція і манера роботи певних політтехнологів, які працюють на політичних невдах. Людям, рейтинг яких – нижче плінтуса нічого не залишається, як поколупатися в брудній білизні», - прокоментував останні матеріали про Петра Олексійовича його представник.

 

Він вважає, що подібні речі залишаться на совісті авторів, хоча й жалкує, що великі гроші витрачаються на погані речі, коли в країні сотні тисяч нужденних людей.

 

«Мільйонними накладами зараз друкуються газети, в яких публікують відверті вигадки, навіть не прикрашені правдою. Краще б ці люди віддали гроші  на дитячі будинки чи допомогу малозабезпеченим родинам. Вони не враховують просту річ: Революція Гідності, Майдан (який не в Києві, а у серці кожного з тих, хто там був або співчував) змінили людей, змінили суспільство. Сьогодні це вже не пройде! В час інтернету, коли вся інформація доступна і може бути перевірена, такі технології – дурниця. Тим пак, що кандидат Порошенко, його статки, його родина, бізнес – все відкрито і прозоро. Мені особисто здається, чим більше опоненти наші будуть займатися такою анти-агітацією, тим більше ми впевнюємося в тому, що Петро Олексійович здобуде перемогу вже в першому турі 25 травня», - заявив Дмитро Співак.

 

Уповноважена особа Порошенка впевнений, що вибори пройдуть вдало і жодним провокаторам не вдасться їх зірвати, саботуючи роботу окремих дільничних чи окружних комісій.

 

«Не дочекаєтесь! По-перше, як би не намагалися наші опоненти зірвати вибори, вони пройдуть. І ми над цим працюємо. А по-друге, якщо якісь кандидати, відправивши своїх представників у комісії, потім відкличуть цих людей – я хочу бачити, як вони визнаватимуть вибори недійсними і пояснювати такі свої дії. Вибори 25 травня відбудуться і ми переможемо», - запевнив журналістів Дмитро Співак.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...