App Store Google Play

Двоє дніпрян – переможці всеукраїнського конкурсу письменників

16.05.2014 10:32
Двоє дніпрян – переможці всеукраїнського конкурсу письменників

Переможцями Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича стали двоє дніпропетровських письменників

 

10 травня Жовква, що на Львівщині, приймала на своїй щедрій землі талановитих поетів, прозаїків, піснярів, гумористів, журналістів – переможців та лауреатів Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича, які  приїхали сюди з різних міст і сіл України.

 

Понад сто представників творчої еліти Львова, Києва, Дніпропетровська, Сум, Запоріжжя, Дніпродзержинська, Дрогобича мали можливість не тільки вийти на сцену і отримати нагороди, а й поспілкуватися між собою, відвідати жовквівські історичні місця та вклонитися могилі видатного українського письменника Леся Мартовича.

 

Зі сцени Народного дому учасників заходу привітали натхненниця конкурсу, одна з ведучих церемонії нагородження Галина Фесюк, письменниця Дара Корній та багато інших.

 

Організаторами виступили Жовківська благодійна організація творчих та активних жовківчан «Розточани», відділ культури і туризму Жовківської РДА, центральна бібліотечна система, Українська асоціація письменників Західного регіону.

 

Після закінчення нагородження переможці конкурсу відправилися в село Монастирок на могилу Леся Мартовича та в село Замок, де їх чекала культурно-мистецька програма.

 

Серед переможців конкурсу – дніпропетровські письменники Еліна Заржицька (м. Дніпропетровськ) та Олег Майборода (м. Дніпродзержинськ), які посіли перше місце у номінаціях «Новелістика» та «Краща дитяча книга» відповідно.

 

Такі конкурси єднають словом, надихають на написання нових творів, дають можливість зустрітися з друзями, знайти нових. Час у Жовкві сплив непомітно, залишивши по собі масу приємних вражень і відчуттів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...