App Store Google Play

В діяльності "Дніпроводоканалу" знайдено порушень на 4 млн.грн

15.05.2014 13:34
В діяльності "Дніпроводоканалу" знайдено порушень на 4 млн.грн

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпропетровської міської ради за період з 01.03.2011 по завершений звітний місяць 2013 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 4 млн грн. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Зокрема, внаслідок заниження результатів фінансово-господарської діяльності підприємства за 2012 рік міським бюджетом недоотримано майже 2,2 млн грн. Порушення виникло внаслідок невідображення в повному обсязі у складі доходів підприємства отриманої з державного бюджету субвенції на покриття заборгованості із різниці в тарифах.

Також під час ревізії встановлено списання з обліку дебіторської заборгованості, термін позовної давності якої минув. Претензійно-позовна робота щодо стягнення заборгованості вчасно не проводилась, що призвело до втрати активів підприємства та нанесення йому матеріальної шкоди на загальну суму 1,3 млн грн.

Поряд із значеним, на суму майже 202 тис. грн встановлено списання з обліку підприємства вартості проектно-кошторисної документації. Списання проведено без відповідного рішення та дозволу органу управління майном підприємства та технічної експертної комісії (технічної ради) підприємства, що призвело до незаконних витрат.

На додачу, підприємство за завищеною вартістю оплатило ремонтно-будівельні роботи на суму понад 181 тис. грн, а бухгалтерською службою підприємства не дотримано законодавство з оплати праці та сплати єдиного соціального внеску, покрито витрати сторонньої юридичної особи, за завищеною вартістю оплачено орендований автотранспорт.

За недотримання законодавства з фінансових питань на 23 посадові особи підприємства складено протоколи про адміністративну відповідальність. Матеріали ревізії передано до Дніпропетровської міжрайонної екологічної прокуратури.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...