App Store Google Play

В діяльності "Дніпроводоканалу" знайдено порушень на 4 млн.грн

15.05.2014 13:34
В діяльності "Дніпроводоканалу" знайдено порушень на 4 млн.грн

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпропетровської міської ради за період з 01.03.2011 по завершений звітний місяць 2013 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 4 млн грн. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Зокрема, внаслідок заниження результатів фінансово-господарської діяльності підприємства за 2012 рік міським бюджетом недоотримано майже 2,2 млн грн. Порушення виникло внаслідок невідображення в повному обсязі у складі доходів підприємства отриманої з державного бюджету субвенції на покриття заборгованості із різниці в тарифах.

Також під час ревізії встановлено списання з обліку дебіторської заборгованості, термін позовної давності якої минув. Претензійно-позовна робота щодо стягнення заборгованості вчасно не проводилась, що призвело до втрати активів підприємства та нанесення йому матеріальної шкоди на загальну суму 1,3 млн грн.

Поряд із значеним, на суму майже 202 тис. грн встановлено списання з обліку підприємства вартості проектно-кошторисної документації. Списання проведено без відповідного рішення та дозволу органу управління майном підприємства та технічної експертної комісії (технічної ради) підприємства, що призвело до незаконних витрат.

На додачу, підприємство за завищеною вартістю оплатило ремонтно-будівельні роботи на суму понад 181 тис. грн, а бухгалтерською службою підприємства не дотримано законодавство з оплати праці та сплати єдиного соціального внеску, покрито витрати сторонньої юридичної особи, за завищеною вартістю оплачено орендований автотранспорт.

За недотримання законодавства з фінансових питань на 23 посадові особи підприємства складено протоколи про адміністративну відповідальність. Матеріали ревізії передано до Дніпропетровської міжрайонної екологічної прокуратури.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...