App Store Google Play

У Дніпропетровському Штабі розбираються, хто журналіст, а хто провокатор

15.05.2014 09:18
У Дніпропетровському Штабі розбираються, хто журналіст, а хто провокатор
У штабі національного захисту Дніпропетровської області заявляють, що ніхто із співробітників не нападав на кримську журналістку, кореспондентку видання Крим.Реаліі Світлану Єрещенко.
 
Як розповіли Радіо Свобода працівники штабу у середу ввечері, Світлана Єрещенко звернулась до штабу не як журналістка, а як переселенка з Криму ще 28 квітня: вона просила допомоги у перереєстрації свого приватного підприємства та у розблокуванні пластикової картки «ПриватБанку». Як поінформували у штабі, допомога щодо перереєстрації приватного підприємства їй була надана, почали вирішувати і проблему з банківською карткою.
 
За словами співробітників, у середу, коли Світлана Єрещенко знову прийшла до штабу, вона сказала, що допомагатиме волонтерці, яка займається проблемами кримчан-переселенців, і отримала завдання. Коли співробітниця штабу на деякий час залишила кімнату, Єрещенко дістала фотоапарат і почала вести зйомку приміщення та документів.
 
У штабі запевняють, що Єрещенко не представилась журналісткою і не показала посвідчення преси, відтак співробітник штабу вилучив у неї фотоапарат і повернув його власниці, видаливши кадри, відзняті в штабі.
 
У штабі заявляють: з міркувань безпеки фото- і відеозйомка в приміщенні штабу обмежена.

Керівник прес-служби штабу національного захисту, Катерина Леонова, яка була свідком ситуації, коментує конфлікт так: «В адміністративних будівлях заборонено проводити фото- чи відеозйомку без офіційного запрошення з боку керівництва. Навіть ЗМІ попереджають про свій візит за 10-30 хвилин, якщо відбувається важлива зустріч чи подія. Я бачила цю жінку декілька раз у штабі, і вона не привертала до себе ніякої уваги ні поведінкою, ні словами. Сьогодні вона повела себе не як професійний журналіст, а як справжній провокатор».

Як
повідомляло Радіо Свобода, у середу кореспондентка видання Крим.Реаліі Світлана Єрещенко прибула до Дніпропетровська, щоб ознайомитися з діяльністю штабу з розміщення кримчан і перевірити на власному досвіді, як і куди їх розселяють.

За словами Єрещенко, коли вона прийшла до штабу допомоги кримчанам, там вона виявила кілька пакетів з сухими пайками, які лежали на столі. Журналістка сфотографувала їх. Це помітив невідомий чоловік, який був у сусідньому кабінеті. Він вийшов і накинувся на журналістку, заявивши, що вона не має права вести зйомку у приміщенні штабу та порушує його права. Він представився заступником начальника штабу, однак прізвища свого не назвав. Чоловік силою відібрав фотоапарат у журналістки і забрав його з собою до кабінету, а після цього викликав міліцію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...