App Store Google Play

У Дніпропетровському Штабі розбираються, хто журналіст, а хто провокатор

15.05.2014 09:18
У Дніпропетровському Штабі розбираються, хто журналіст, а хто провокатор
У штабі національного захисту Дніпропетровської області заявляють, що ніхто із співробітників не нападав на кримську журналістку, кореспондентку видання Крим.Реаліі Світлану Єрещенко.
 
Як розповіли Радіо Свобода працівники штабу у середу ввечері, Світлана Єрещенко звернулась до штабу не як журналістка, а як переселенка з Криму ще 28 квітня: вона просила допомоги у перереєстрації свого приватного підприємства та у розблокуванні пластикової картки «ПриватБанку». Як поінформували у штабі, допомога щодо перереєстрації приватного підприємства їй була надана, почали вирішувати і проблему з банківською карткою.
 
За словами співробітників, у середу, коли Світлана Єрещенко знову прийшла до штабу, вона сказала, що допомагатиме волонтерці, яка займається проблемами кримчан-переселенців, і отримала завдання. Коли співробітниця штабу на деякий час залишила кімнату, Єрещенко дістала фотоапарат і почала вести зйомку приміщення та документів.
 
У штабі запевняють, що Єрещенко не представилась журналісткою і не показала посвідчення преси, відтак співробітник штабу вилучив у неї фотоапарат і повернув його власниці, видаливши кадри, відзняті в штабі.
 
У штабі заявляють: з міркувань безпеки фото- і відеозйомка в приміщенні штабу обмежена.

Керівник прес-служби штабу національного захисту, Катерина Леонова, яка була свідком ситуації, коментує конфлікт так: «В адміністративних будівлях заборонено проводити фото- чи відеозйомку без офіційного запрошення з боку керівництва. Навіть ЗМІ попереджають про свій візит за 10-30 хвилин, якщо відбувається важлива зустріч чи подія. Я бачила цю жінку декілька раз у штабі, і вона не привертала до себе ніякої уваги ні поведінкою, ні словами. Сьогодні вона повела себе не як професійний журналіст, а як справжній провокатор».

Як
повідомляло Радіо Свобода, у середу кореспондентка видання Крим.Реаліі Світлана Єрещенко прибула до Дніпропетровська, щоб ознайомитися з діяльністю штабу з розміщення кримчан і перевірити на власному досвіді, як і куди їх розселяють.

За словами Єрещенко, коли вона прийшла до штабу допомоги кримчанам, там вона виявила кілька пакетів з сухими пайками, які лежали на столі. Журналістка сфотографувала їх. Це помітив невідомий чоловік, який був у сусідньому кабінеті. Він вийшов і накинувся на журналістку, заявивши, що вона не має права вести зйомку у приміщенні штабу та порушує його права. Він представився заступником начальника штабу, однак прізвища свого не назвав. Чоловік силою відібрав фотоапарат у журналістки і забрав його з собою до кабінету, а після цього викликав міліцію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...