App Store Google Play

IT-галузь – лідер за не грошовими бонусами для найманого персоналу

15.05.2014 11:03
IT-галузь – лідер за не грошовими бонусами для найманого персоналу

Хоча ситуація на ринку праці все ще дуже непроста, спеціалісти в сфері IT лишаються найбільш затребуваними. Крім того, ця категорія професіоналів традиційно може розраховувати на високу матеріальну винагороду. Проте в умовах кризи роботодавці все більше схиляються до того, що ставки слід робити на нематеріальне заохочення співробітників. Чи змінилися інструменти нематеріальної мотивації протягом останнього часу, й на які бонуси можуть розраховувати IT-шники сьогодні, — дізнавався Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна.

Роботодавці вже давно балують IT-спеціалістів різноманітними приємними бонусами: починаючи з молока й печива і закінчуючи корпоративними кредитами на вигідних умовах. Проте аналіз вакансій показує, що компанії вимушені виявляти креативність і пропонувати все нові й нові «приманки» для приваблення найкращих спеціалістів.

По-перше, як і минулого року, у більшості вакансій пропонують зручне розташування офісу, комфортне робоче місце, а також безкоштовну парковку з достатньою кількістю місць. Цей набір доповнений оплатою мобільного зв’язку, забезпеченням співробітника особистим ноутбуком, а також наявністю в офісі зони відпочинку. Окрім кухні, все частіше у вакансіях з’являються згадки про власне кафе. Співробітникам гарантують чай, каву, соки, фрукти, йогурти й червону ікру на свята. Але у порівнянні з попереднім роком про повну чи принаймні часткову компенсацію обідів уже не йдеться.

На що справді IT-компанії готові витрачати кошти, то це на навчання своїх співробітників. Працівникам пропонують частково або повністю оплачені тренінги й семінари в галузі найкращих практик розробки ПЗ, управління проектами, а також курси англійської та німецької з носіями мови. Також роботодавці роблять акцент на отриманні відповідних сертифікатів, із допомогою яких співробітники і в подальшому зможуть підтвердити свої знання й навички. Інколи обіцяють літні навчальні програми для дітей співробітників.

Застосувати знання іноземної мови професіонали в сфері IT зможуть під час поїздок за кордон (Європа, США, Росія). Характерно, що під поїздками мають на увазі не лише відрядження, але й навчання за межами країни, можливість участі в міжнародних конференціях і навіть переїзд на тривалий термін.

Як і раніше, роботодавці пропонують кандидатам індивідуальний план професійного розвитку й консультації особистого радника з питань кар’єри. У зв’язку із тим, що багато компаній переживають не найкращі часи, пошукачам цього року також пропонується участь у кадровому резерві. Таким чином, роботодавець гарантує, що цінні кадри не залишаться без уваги й будуть працевлаштовані або підуть на підвищення, коли ситуація на ринку поліпшиться.

Ще одним бонусом є гнучкий графік роботи, який означає не тільки роботу поза офісом, змінний графік, але й лояльне ставлення до запізнень у розумних межах. Також новиною цього року можна вважати наявність у компаніях кількох проектів на вибір, які, на думку роботодавців, претендують на світове значення й унікальність. Незмінно вітається ініціатива й креативний підхід співробітників, проте для спрощення задач надається змога використовувати готові напрацювання колег. Більше за те, обіцянки підвищити продуктивність праці підтверджуються наявністю в компаніях найкращих програмних продуктів, використанням новітніх технологій та сучасного обладнання. Цікаво, що в деяких IT-компаніях є навіть ігрові приставки, а геймерів приваблюють можливістю знайомитися з новинками ігор до їх виходу на ринок.

Також широким лишається набір соціальних гарантій. Сюди, як і раніше, входять офіційне працевлаштування, оплачувана відпустка й лікарняні, страховий поліс. Огляд кількох вакансій свідчить, що роботодавці не проти переманити кращого співробітника з інших регіонів — це підтверджує передбачений компаніями релокейшн пакет. Кандидатам обіцяють сприяти в пошуку житла й оплатити перший місяць проживання на новому місці. Окрім традиційної медичної страховки для співробітників і їхніх дітей, а також наявності власного лікаря, інколи окремим пунктом прописують програми захисту здоров’я, в тому числі стоматологічні й спортивні програми, а також оплату лікування співробітників у найкращих медичних центрах.

Окрім цього, компанії стараються підтримувати спортивні захоплення співробітників. Як і минулого року, часто оплачують абонемент у тренажерний зал. Але тепер на вибір співробітникам пропонують також басейн, йогу або танці. Нерідко зустрічаються вакансії, в яких зазначена наявність власних тренажерних залів із різноманітними пристосуваннями для настільного тенісу, футболу, пейнтболу й більярду. Чудовим способом налагодити взаємодію в колективі й розвинути командний дух є проведення виїзних спортивних змагань.

Як і раніше, особливу увагу роботодавці звертають на міжособистісні стосунки в колективі й дотримання корпоративної культури в компанії. Пошукачам обіцяють не тільки дружну, веселу й теплу атмосферу, але також роботу в сильній команді професіоналів, провідних спеціалістів галузі. Також трапляються вакансії, в яких додатковим плюсом вказані відсутність чіткої ієрархії в компанії, низький контроль дій із боку начальства, вільне й невимушене спілкування з колегами. У той же час кандидатів запевняють, що і колеги, і начальство завжди прийдуть на допомогу, якщо виникнуть труднощі. У майбутніх співробітників буде можливість налагодити стосунки з колегами під час корпоративних свят, спільних сніданків і перерв на каву.

Цікаво, що у вакансіях останніх місяців усе частіше з’являються загальні характеристики: «стабільна компанія», «велика, успішна організація», «компанія-лідер», «з 2009 року ми не втратили жодного співробітника». Такі формулювання покликані вселити довіру пошукача до роботодавця, зробити акцент на гарантіях стабільності. Можна пояснити цю тенденцію також наростаючим протягом останнього часу побоюванням з боку пошукачів «нарватися» на недобросовісного роботодавця.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...