App Store Google Play

Поки Царьов будує Новоросію, його родина проривається в Шенген

14.05.2014 10:37
Поки Царьов будує Новоросію, його родина проривається в Шенген
Дружина народного депутата, екс -кандидата в президенти України Олега Царьова Лариса намагається отримати довгострокову шенгенську візу в консульських установах різних держав - учасниць шенгенської угоди.

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Newsportal, про це стало відомо від джерела в найближчому оточенні родини Царьових.

Зокрема, відомо, що Лариса Царьова звернулася до консульства Словацької республіки у Києві з проханням надати їй довгострокову шенгенську візу.

Раніше, в 2013 році, дворічні шенгенські мультивізи, видані консульством Словаччини, вже отримали сам Олег Царьов, його четверо дітей, а також його мати Ніна Василівна Царьова.

Як відомо, діти Олега Царьова, противника євроінтеграції і прихильника відносин з Росією, вчаться в Європі. 18-річний Максим та 14-річна Ольга Царьова відвідують навчальні заклади у Великобританії.

Сам Олег Царьов негативно оцінював дії протестуючих на Евромайдане і під час загострення політичної кризи в лютому 2014 закликав до силового розгону протестувальників.

6 травня 2014 Олег Царьов заявив про необхідність проведення референдуму 11 травня з питання незалежності Донецькій і Луганській республік , а також про плани щодо створення федерації Новоросія на південному сході території України.

12 травня рішенням ради ЄС були введені санкції проти Олега Царьова і ще 12 громадян України і Россіі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...