App Store Google Play

Поки Царьов будує Новоросію, його родина проривається в Шенген

14.05.2014 10:37
Поки Царьов будує Новоросію, його родина проривається в Шенген
Дружина народного депутата, екс -кандидата в президенти України Олега Царьова Лариса намагається отримати довгострокову шенгенську візу в консульських установах різних держав - учасниць шенгенської угоди.

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Newsportal, про це стало відомо від джерела в найближчому оточенні родини Царьових.

Зокрема, відомо, що Лариса Царьова звернулася до консульства Словацької республіки у Києві з проханням надати їй довгострокову шенгенську візу.

Раніше, в 2013 році, дворічні шенгенські мультивізи, видані консульством Словаччини, вже отримали сам Олег Царьов, його четверо дітей, а також його мати Ніна Василівна Царьова.

Як відомо, діти Олега Царьова, противника євроінтеграції і прихильника відносин з Росією, вчаться в Європі. 18-річний Максим та 14-річна Ольга Царьова відвідують навчальні заклади у Великобританії.

Сам Олег Царьов негативно оцінював дії протестуючих на Евромайдане і під час загострення політичної кризи в лютому 2014 закликав до силового розгону протестувальників.

6 травня 2014 Олег Царьов заявив про необхідність проведення референдуму 11 травня з питання незалежності Донецькій і Луганській республік , а також про плани щодо створення федерації Новоросія на південному сході території України.

12 травня рішенням ради ЄС були введені санкції проти Олега Царьова і ще 12 громадян України і Россіі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...