App Store Google Play

На маршрут Київ-Дніпропетровськ повертаються Хюндаї

14.05.2014 13:25
На маршрут Київ-Дніпропетровськ повертаються Хюндаї

Українська залізнична швидкісна компанія (УЗШК) із 15 травня 2014 року відновить курсування швидкісного потяга "Інтерсіті+" №166/165 виробництва компанії Hyundai Rotem сполученням Київ-Дніпропетровськ.

Як повідомила прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниці"), зі станції Київ-Пасажирський потяг вирушатиме згідно з нинішнім графіком о 17.40, прибуватиме до Дніпропетровська о 23.02. Назад вирушає о 7.18, прибуває на станцію Київ-Пасажирський о 12.59.

Як повідомлялося, 29 квітня цього року відновлено курсування швидкісного електропоїзда "Інтерсіті+" за маршрутом Київ-Харків-Київ, з 6 травня - №169/170 сполученням Дарниця-Київ-Львів.

Як зазначає "Укрзалізниця", модернізація решти семи електропоїздів виробництва Hyundai Rotem триває. Рухомий склад повертатиметься на маршрути поступово.

Раніше повідомлялося, що виявлена технічна несправність одного з потягів "Інтерсіті+" призвела до того, що Нyundai Rotem спільно з УЗШК 12 лютого з метою безпеки пасажирів вирішили тимчасово припинити експлуатацію всіх десяти потягів.

Комплексний технічний огляд потягів здійснили корейські фахівці. Йшлося про несправності тримальної конструкції кузова потяга.

Тоді для заміни потягів Hyundai на маршруті Київ-Харків було задіяно двосистемні потяги Skoda і потяги локомотивної тяги "Україна-2" виробництва Крюківського вагонзаводу, на інших маршрутах - потяги з локомотивною тягою, сформовані з СВ і купейних вагонів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...