App Store Google Play

На маршрут Київ-Дніпропетровськ повертаються Хюндаї

14.05.2014 13:25
На маршрут Київ-Дніпропетровськ повертаються Хюндаї

Українська залізнична швидкісна компанія (УЗШК) із 15 травня 2014 року відновить курсування швидкісного потяга "Інтерсіті+" №166/165 виробництва компанії Hyundai Rotem сполученням Київ-Дніпропетровськ.

Як повідомила прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниці"), зі станції Київ-Пасажирський потяг вирушатиме згідно з нинішнім графіком о 17.40, прибуватиме до Дніпропетровська о 23.02. Назад вирушає о 7.18, прибуває на станцію Київ-Пасажирський о 12.59.

Як повідомлялося, 29 квітня цього року відновлено курсування швидкісного електропоїзда "Інтерсіті+" за маршрутом Київ-Харків-Київ, з 6 травня - №169/170 сполученням Дарниця-Київ-Львів.

Як зазначає "Укрзалізниця", модернізація решти семи електропоїздів виробництва Hyundai Rotem триває. Рухомий склад повертатиметься на маршрути поступово.

Раніше повідомлялося, що виявлена технічна несправність одного з потягів "Інтерсіті+" призвела до того, що Нyundai Rotem спільно з УЗШК 12 лютого з метою безпеки пасажирів вирішили тимчасово припинити експлуатацію всіх десяти потягів.

Комплексний технічний огляд потягів здійснили корейські фахівці. Йшлося про несправності тримальної конструкції кузова потяга.

Тоді для заміни потягів Hyundai на маршруті Київ-Харків було задіяно двосистемні потяги Skoda і потяги локомотивної тяги "Україна-2" виробництва Крюківського вагонзаводу, на інших маршрутах - потяги з локомотивною тягою, сформовані з СВ і купейних вагонів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...