App Store Google Play

У Дніпропетровську – навала кандидатів у Президенти

13.05.2014 14:07
У Дніпропетровську – навала кандидатів у Президенти

Сьогодні 13 травня у Дніпропетровську перебуває Ольга Богомолець – колишня керівник Медичної служби Майдану, а нині – кандидат у президенти України.

 

Пані Богомолець вже дала прес-конференцію в одному з інформагентств міста. У подальшій програмі – спілкування з євромайданівцями і небайдужими громадянами міста. О 17:00 кандидатка в Президенти відповість на питання в залі «Будинку Архітектора» (вул. Карла Лібкнехта, 1, театр «Крик»), о 18:00 спілкуватиметься з громадянами на Європейській площі, а о 19:30 візьме участь у мітингу в парку Глоби.

 

Слідом за Ольгою Богомолець вже завтра, 14 травня, до Дніпропетровська приїздить лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок. Поспілкувавшись в обід зі своїм партактивом, о 18 годині кандидат зустрінеться з громадськістю у великій залі Будинку профспілок (пр. Карла Маркса, 93 ). Журналістам пропонують спілкування з кандидатом у Президенти у вигляді брифінгу перед початком заходу в холі Будинку Профспілок.

 

Завтра ж заплановане справжнє свято у противників сепаратизму і федералізації: до Дніпропетровська, попри теплий прийом, організований йому євромайданівцями та свободівцями попереднього разу, таки завітає лідер Партії регіонів Михайло Добкін.

 

Регіонали тримають програму візиту в таємниці й навіть партгоспактив на зустріч збирають пошепки, аби не наразити лідера на звичний прийом зеленкою та яйцями. Втім, заслужені нагороди не оминуть єдиного прихильника російських окупантів зі списку кандидатів у Президенти, що лишилися. Вже стало відомо, що з 11:30 пан Добкін матиме запис на 11 телеканалі (будівля Інтерпайп на розі Гончара і Паторжинського).

 

Нарешті, в суботу 17 травня місто-хвилеріз відвідає найрейтинговіший на сьогодні кандидат Петро Порошенко. Деталі візиту останнього поки що уточнюють виборчим штабом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...