App Store Google Play

Фестиваль імені Вілкула не відбудеться - грошей нема

13.05.2014 12:07
Фестиваль імені Вілкула не відбудеться - грошей нема

Стало відомо, що український музичний фестиваль "The Best City 2014" перенесено на невизначений час. Як повідомляє президент опен-ейру Костянтин Дудко, проводити захід в умовах складної політичної і економічної ситуації в країні неможливо.

Раніше стало відомо, що третій фестиваль "The Best City" повинен був пройти з 27 по 29 червня під Дніпропетровськом. Організатори також встигли оголосити одного з хедланйерів - групу HIM.

«Ми всі планували задовго до подій, що охопили Україну в останні місяці. На жаль, вони зробили неможливим проведення цілого ряду музичних заходів та фестивалів. До сьогоднішнього дня ми робили все, щоб фестиваль відбувся в заявлені дати, але з-за політичної і економічної ситуації в країні ми змушені перенести проведення "The Best City". На жаль, для десятків тисяч любителів якісної музики 27-28-29 червня 2014 року фестиваль не відбудеться», - сказав Дудко.

«The Best City обов'язково продовжить свою історію, як тільки це стане можливим. Він став частиною мого і вашого життя. Я буду продовжувати підтримувати розвиток культурних проектів України», - додав Костянтин Дудко.

Нагадаємо, фестиваль, який виник та використовувався колишнім губернатором та віце-прем'єр-мінітсром Олександром Вілкулом в цілях самореклами, був збитковим. Його проведення забезпечувалося підконтрольною Вілкулу Дніпропетровською ОДА через "добровільні пожертви соціально-відовідального бізнесу". Головною зіркою кожного з опен-ейрів був сам Олександр Юрійович, який поставав у софітах, як байкер і послідовний прихильник рок-музики.

Вочевидь, в умовах, що склалися, соціально-відповідальний бізнес вирішив не вкладати далі гроші в піар-проекти політичного банкрута.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...