App Store Google Play

Фестиваль імені Вілкула не відбудеться - грошей нема

13.05.2014 12:07
Фестиваль імені Вілкула не відбудеться - грошей нема

Стало відомо, що український музичний фестиваль "The Best City 2014" перенесено на невизначений час. Як повідомляє президент опен-ейру Костянтин Дудко, проводити захід в умовах складної політичної і економічної ситуації в країні неможливо.

Раніше стало відомо, що третій фестиваль "The Best City" повинен був пройти з 27 по 29 червня під Дніпропетровськом. Організатори також встигли оголосити одного з хедланйерів - групу HIM.

«Ми всі планували задовго до подій, що охопили Україну в останні місяці. На жаль, вони зробили неможливим проведення цілого ряду музичних заходів та фестивалів. До сьогоднішнього дня ми робили все, щоб фестиваль відбувся в заявлені дати, але з-за політичної і економічної ситуації в країні ми змушені перенести проведення "The Best City". На жаль, для десятків тисяч любителів якісної музики 27-28-29 червня 2014 року фестиваль не відбудеться», - сказав Дудко.

«The Best City обов'язково продовжить свою історію, як тільки це стане можливим. Він став частиною мого і вашого життя. Я буду продовжувати підтримувати розвиток культурних проектів України», - додав Костянтин Дудко.

Нагадаємо, фестиваль, який виник та використовувався колишнім губернатором та віце-прем'єр-мінітсром Олександром Вілкулом в цілях самореклами, був збитковим. Його проведення забезпечувалося підконтрольною Вілкулу Дніпропетровською ОДА через "добровільні пожертви соціально-відовідального бізнесу". Головною зіркою кожного з опен-ейрів був сам Олександр Юрійович, який поставав у софітах, як байкер і послідовний прихильник рок-музики.

Вочевидь, в умовах, що склалися, соціально-відповідальний бізнес вирішив не вкладати далі гроші в піар-проекти політичного банкрута.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...