App Store Google Play

«Дніпро» в меншості вимучив перемогу над напівсонною «Ворсклою»

11.05.2014 22:11
«Дніпро» в меншості вимучив перемогу над напівсонною «Ворсклою»

Здається, гравці «Дніпра» не отримують останній місяць преміальних, через що змушені грати в букмекерських конторах на власні результати. Після невимушених поразок від «Чорноморця» і «металіста», коли дніпряни втратили надію на чемпіонство, лише фантаст міг би спрогнозувати домашню поразку від «Карпат» з рахунком 1:4. На нього до гри, як і на решту «неординарних» рахунків ставка приймалася 1:100.


Під час гостьової гри в Полтаві, де «Дніпро» не знав перемог вже 4 роки, на 61 хвилині, коли капітан дніпрян Руслан Ротань отримав від загалом ліберального Мосейчука другу жовту і відповідно червону картку, коефіцієнт на перемогу «Дніпра» у міжнародній мережевій букмекерській контролі Вільяма Гілла досяг 17. Про те, що у останні півгодини «Ворскла», яка в себе на полі пропустила в цьому сезоні двічі лише 1 раз, граючи в більшості, пропустить 4, мови не йшлося. Та й звідки б? «Дніпро» у звичній для себе манері стояв на полі, не створюючи і не нагнітаючи.


Власне, «напружене стояння» - це найкраща характеристика першого тайму, у якому лише відсутність майстерності господарів та примхи долі не дозволили полтавцям вчинити з «Дніпром» так, як це зробили «Карпати». Легко забивши вже на 16 хвилині, підопічні Сачка мали ще 2-3 нагоди, у яких важче було не забити. Не внесла якісних змін і перерва з традиційними замінами в стилі Хаунде Рамоса – крайніх захисників на атакувальних вінгерів: Коноплянка спав, Селезньов пітнів, Жуліано раз за разом пасував у нікуди, а Мазух з Чеберячком і Бойокм звично недбало «пороли» на своїй половині.


Аж тут на 68 хвилині Коноплянці вдався неочікуваний гол зі штрафного. Численні повтори так і дозволили зрозуміти – як там ставив стінку Непогодов і куди він стрибав, але прямий удар з 30 метрів Євгена перешкод не зустрів.


Щоправда, цей гол став слабкою втіхою на тлі ганебної гри. В складі «Дніпра» на повну відпрацьовув лише Матеус, який раз-по-раз виводив на удар партнерів, які не бачили/не встигали/не вірили/не влучали по м’ячу/воротах. «Ворскла» чи то втомлено чи самозаспокоєно (граємо в більшості проти відверто розтренованого суперника) в ці хвилини теж нічого не хотіла, аж поки молодий Скляр не віддав пас назад, як виявилося, на хід Зозулі. Роман у два дотики підробив і без завад пробив під опорну ногу воротареві.


Після цього (а у грі вже йшла 81 хвилина!) з поля нарешті прийняли Селезньова, який ледь дихав, «Ворскла» нарешті пішла уперед, а «Дніпро» отримав змогу побігати в контратаки. У них краще інших себе проявив двожильний Матеус. Бразилець, який за матч набігав добрих 15 кілометрів, двічі втікав з центрального кола: перший раз він просто оббіг воротаря, другий пробив прямо в корпус Непогодову, але відскок – і м’яч таки опинився в сітці.


Може, так і стають чемпіонами – коли ані гри, ані моментів, суперник виглядає значно краще, а в результаті 4:1 на нашу користь? З боку виглядало як компенсація за домашню гру від «Карпат», де дніпряни створили два десятки моментів, а отримали 4 голи після 4 ударів по своїх воротах.


Як би там не було, але Ліга Чемпіонів стала ближче. От тільки що там робити з такою грою?


 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...