App Store Google Play

«Дніпро» в меншості вимучив перемогу над напівсонною «Ворсклою»

11.05.2014 22:11
«Дніпро» в меншості вимучив перемогу над напівсонною «Ворсклою»

Здається, гравці «Дніпра» не отримують останній місяць преміальних, через що змушені грати в букмекерських конторах на власні результати. Після невимушених поразок від «Чорноморця» і «металіста», коли дніпряни втратили надію на чемпіонство, лише фантаст міг би спрогнозувати домашню поразку від «Карпат» з рахунком 1:4. На нього до гри, як і на решту «неординарних» рахунків ставка приймалася 1:100.


Під час гостьової гри в Полтаві, де «Дніпро» не знав перемог вже 4 роки, на 61 хвилині, коли капітан дніпрян Руслан Ротань отримав від загалом ліберального Мосейчука другу жовту і відповідно червону картку, коефіцієнт на перемогу «Дніпра» у міжнародній мережевій букмекерській контролі Вільяма Гілла досяг 17. Про те, що у останні півгодини «Ворскла», яка в себе на полі пропустила в цьому сезоні двічі лише 1 раз, граючи в більшості, пропустить 4, мови не йшлося. Та й звідки б? «Дніпро» у звичній для себе манері стояв на полі, не створюючи і не нагнітаючи.


Власне, «напружене стояння» - це найкраща характеристика першого тайму, у якому лише відсутність майстерності господарів та примхи долі не дозволили полтавцям вчинити з «Дніпром» так, як це зробили «Карпати». Легко забивши вже на 16 хвилині, підопічні Сачка мали ще 2-3 нагоди, у яких важче було не забити. Не внесла якісних змін і перерва з традиційними замінами в стилі Хаунде Рамоса – крайніх захисників на атакувальних вінгерів: Коноплянка спав, Селезньов пітнів, Жуліано раз за разом пасував у нікуди, а Мазух з Чеберячком і Бойокм звично недбало «пороли» на своїй половині.


Аж тут на 68 хвилині Коноплянці вдався неочікуваний гол зі штрафного. Численні повтори так і дозволили зрозуміти – як там ставив стінку Непогодов і куди він стрибав, але прямий удар з 30 метрів Євгена перешкод не зустрів.


Щоправда, цей гол став слабкою втіхою на тлі ганебної гри. В складі «Дніпра» на повну відпрацьовув лише Матеус, який раз-по-раз виводив на удар партнерів, які не бачили/не встигали/не вірили/не влучали по м’ячу/воротах. «Ворскла» чи то втомлено чи самозаспокоєно (граємо в більшості проти відверто розтренованого суперника) в ці хвилини теж нічого не хотіла, аж поки молодий Скляр не віддав пас назад, як виявилося, на хід Зозулі. Роман у два дотики підробив і без завад пробив під опорну ногу воротареві.


Після цього (а у грі вже йшла 81 хвилина!) з поля нарешті прийняли Селезньова, який ледь дихав, «Ворскла» нарешті пішла уперед, а «Дніпро» отримав змогу побігати в контратаки. У них краще інших себе проявив двожильний Матеус. Бразилець, який за матч набігав добрих 15 кілометрів, двічі втікав з центрального кола: перший раз він просто оббіг воротаря, другий пробив прямо в корпус Непогодову, але відскок – і м’яч таки опинився в сітці.


Може, так і стають чемпіонами – коли ані гри, ані моментів, суперник виглядає значно краще, а в результаті 4:1 на нашу користь? З боку виглядало як компенсація за домашню гру від «Карпат», де дніпряни створили два десятки моментів, а отримали 4 голи після 4 ударів по своїх воротах.


Як би там не було, але Ліга Чемпіонів стала ближче. От тільки що там робити з такою грою?


 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...