App Store Google Play

"Дніпро" в Красноармійську згорнув "референдум'' та вигнав терористів

11.05.2014 19:30
"Дніпро" в Красноармійську згорнув "референдум'' та вигнав терористів

У Красноармійськ увійшли військові батальйону "Дніпро" Національної Гвардії: військові взяли під охорону Красноармійську міськраду і міськвідділ міліції.

Як повідомляє місцеве видання, на вході до міськвідділу виставлено охорону з 6 бійців, озброєних АК 74, АКСУ, АКС 74 У.

Міськвідділ міліції блокований броньованими автомобілями Приватбанку, входи і виходи заблоковані кулеметними точками.

Організатори референдуму згорнули практично всі виборчі дільниці. Кажуть, що їм це довелося зробити під тиском військових Нацгвардії . Бійцями захоплені бюлетені і списки виборців.

На площі Шибанкова залишаються близько 100 прихильників ДНР, які говорять, що будуть відстоювати свої ідеали до кінця. Активісти очікують зі свого боку підкріплення.

У свою чергу заступник глави Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан повідомив, що добровольчий батальйон МВС України "Дніпро", батальйон Територіальної оборони Дніпропетровської області та загони оперативного командування "Південь", 11 травня приступають до патрулювання території Красноармійського, Добропільського , Великоновосілківського , Олександрівського районів Донеччини - "для боротьби з масовими пограбуваннями, вбивствами і викраданнями людей".

Введення батальйону, за словами Корбана, здійснили "на прохання жителів Донецької області, зважаючи на втечу та ухиляння від виконання службових обов'язків деякими чиновниками місцевої влади та правоохоронних органів".

''Мета операції - підтримка правопорядку, нейтралізація мародерів, бандитів, кримінальних елементів. Прохання до донеччан сприяти патріотам Дніпропетровщини", - зазначив Корбан. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...