App Store Google Play

"Дніпро" в Красноармійську згорнув "референдум'' та вигнав терористів

11.05.2014 19:30
"Дніпро" в Красноармійську згорнув "референдум'' та вигнав терористів

У Красноармійськ увійшли військові батальйону "Дніпро" Національної Гвардії: військові взяли під охорону Красноармійську міськраду і міськвідділ міліції.

Як повідомляє місцеве видання, на вході до міськвідділу виставлено охорону з 6 бійців, озброєних АК 74, АКСУ, АКС 74 У.

Міськвідділ міліції блокований броньованими автомобілями Приватбанку, входи і виходи заблоковані кулеметними точками.

Організатори референдуму згорнули практично всі виборчі дільниці. Кажуть, що їм це довелося зробити під тиском військових Нацгвардії . Бійцями захоплені бюлетені і списки виборців.

На площі Шибанкова залишаються близько 100 прихильників ДНР, які говорять, що будуть відстоювати свої ідеали до кінця. Активісти очікують зі свого боку підкріплення.

У свою чергу заступник глави Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан повідомив, що добровольчий батальйон МВС України "Дніпро", батальйон Територіальної оборони Дніпропетровської області та загони оперативного командування "Південь", 11 травня приступають до патрулювання території Красноармійського, Добропільського , Великоновосілківського , Олександрівського районів Донеччини - "для боротьби з масовими пограбуваннями, вбивствами і викраданнями людей".

Введення батальйону, за словами Корбана, здійснили "на прохання жителів Донецької області, зважаючи на втечу та ухиляння від виконання службових обов'язків деякими чиновниками місцевої влади та правоохоронних органів".

''Мета операції - підтримка правопорядку, нейтралізація мародерів, бандитів, кримінальних елементів. Прохання до донеччан сприяти патріотам Дніпропетровщини", - зазначив Корбан. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...