App Store Google Play

Президентська інтрига в Дніпрі

08.05.2014 14:31
Президентська інтрига в Дніпрі

Біг підтюпцем, - так можна охарактеризувати хід і характер президентської виборчої компанії 2014 року. Втім, тут є свої переваги. Якщо раніше в шаленому галопі передвиборних перегонів кандидатів і піднятих ними хмарах пилу в головах електорату, було непросто зорієнтуватися, то зараз картина інша. Крикливий ярмарок якось непомітно перетворився на неквапливий шопінг. Громадяни не поспішаючи придивляються до претендентів, оцінюючи достоїнства і обмацуючи недоліки кожного з 21 претендента. Народний кастинг дає свої результати.

 

Згідно з опитуванням, яке проводилося з 25 по 29 квітня соціологічною службою Центру Разумкова, якби вибори відбулися в найближчі дні, то за П.Порошенко проголосували б 33,3% усіх опитаних або 47,7 % серед тих, хто збирається взяти участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме. За кандидата в президенти Ю.Тимошенко готові проголосувати 10% всіх респондентів або 14,8% тих, хто збирається взяти участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме. Тобто, між Порошенком і Тимошенко розрив більш ніж у три рази.

 

Третє місце соціологи відвели Сергію Тігіпку, за якого готові проголосувати 4,9% серед усіх опитаних і 6,7% тих, хто збирається взяти участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме. Для інших претендентів результати будуть ще більш гнітючими.

 

Для нашого регіону ситуація в цілому збігається із загальною картиною, але з деякими нюансами. З лідером тут все зрозуміло.

 

Інтрига в іншому: хто отримає друге місце. І тут Юлію Тимошенко може чекав неприємний сюрприз - земляки не надто схильні продемонструвати підтримку ЮВТ. Як свідчать результати фокус-груп, проведених у Дніпропетровську в перших числах травня, а також аналіз настроїв виборців, зібраних в результаті роботи виборчих штабів різних кандидатів, Тимошенко поступається Тігіпкові. Наскільки великий відрив, зараз судити складно, - почекаємо результатів травневого опитування громадської думки. Але така тенденція є.

 

Складно також сказати, в чому причина такого стану речей: чи в тому, що Юлія Володимирівна в гонитві недосяжним конкурентом вже нічого не бачить навколо себе, чи це такий хитрий дніпропетровський план - невідомо. Хоча, чому б і ні, якщо члени фракції «Батьківщини» в Дніпропетровській міській раді очолюють за сумісництвом виборчі штаби колишніх «регіоналів» - Тігіпка і Бойка. Як кажуть, про всяк випадок?

 

НФ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...