App Store Google Play

Президентська інтрига в Дніпрі

08.05.2014 14:31
Президентська інтрига в Дніпрі

Біг підтюпцем, - так можна охарактеризувати хід і характер президентської виборчої компанії 2014 року. Втім, тут є свої переваги. Якщо раніше в шаленому галопі передвиборних перегонів кандидатів і піднятих ними хмарах пилу в головах електорату, було непросто зорієнтуватися, то зараз картина інша. Крикливий ярмарок якось непомітно перетворився на неквапливий шопінг. Громадяни не поспішаючи придивляються до претендентів, оцінюючи достоїнства і обмацуючи недоліки кожного з 21 претендента. Народний кастинг дає свої результати.

 

Згідно з опитуванням, яке проводилося з 25 по 29 квітня соціологічною службою Центру Разумкова, якби вибори відбулися в найближчі дні, то за П.Порошенко проголосували б 33,3% усіх опитаних або 47,7 % серед тих, хто збирається взяти участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме. За кандидата в президенти Ю.Тимошенко готові проголосувати 10% всіх респондентів або 14,8% тих, хто збирається взяти участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме. Тобто, між Порошенком і Тимошенко розрив більш ніж у три рази.

 

Третє місце соціологи відвели Сергію Тігіпку, за якого готові проголосувати 4,9% серед усіх опитаних і 6,7% тих, хто збирається взяти участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме. Для інших претендентів результати будуть ще більш гнітючими.

 

Для нашого регіону ситуація в цілому збігається із загальною картиною, але з деякими нюансами. З лідером тут все зрозуміло.

 

Інтрига в іншому: хто отримає друге місце. І тут Юлію Тимошенко може чекав неприємний сюрприз - земляки не надто схильні продемонструвати підтримку ЮВТ. Як свідчать результати фокус-груп, проведених у Дніпропетровську в перших числах травня, а також аналіз настроїв виборців, зібраних в результаті роботи виборчих штабів різних кандидатів, Тимошенко поступається Тігіпкові. Наскільки великий відрив, зараз судити складно, - почекаємо результатів травневого опитування громадської думки. Але така тенденція є.

 

Складно також сказати, в чому причина такого стану речей: чи в тому, що Юлія Володимирівна в гонитві недосяжним конкурентом вже нічого не бачить навколо себе, чи це такий хитрий дніпропетровський план - невідомо. Хоча, чому б і ні, якщо члени фракції «Батьківщини» в Дніпропетровській міській раді очолюють за сумісництвом виборчі штаби колишніх «регіоналів» - Тігіпка і Бойка. Як кажуть, про всяк випадок?

 

НФ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...